Pravidlá fóra (návrh)

Pravidlá, štruktúra, návrhy na zlepšenia, dotazy na admina

Re: Pravidlá fóra (návrh)

Odoslaťod Ondrej Danada St Jan 26, 2011 7:05 pm

Mária som spravil moderátorom. Je tu však jedna vec, len administrátor môže vytvárať zoskupenia tém. Medzi zoskupeniami už nie je problém témy rozdeľovať, spájať, presúvať, kopírovať, ... Len tie zoskupenia musí admin vytvoriť.

Mário, premysli si to a potom mi pošli usporiadaný zoznam, nech to môžem vytvoriť.
Obrázok používateľa
Ondrej Danada

Založený: Po Nov 17, 2008 7:17 pm

Odoslaťod Martin Huba St Jan 26, 2011 7:49 pm

super chlapi... ja zase dnes dokončím žiadosť na MŠ SR... ešte nejaké dve hodky... zajtra mi to generálny sekretár "skontroluje" a môžeme to hodiť do stroja... a dúfať...
Obrázok používateľa
Martin Huba

Založený: Ut Feb 12, 2008 8:44 pm

Odoslaťod Horváth Mário Po Feb 21, 2011 5:39 pm

Keďže neviem, v akom stave je príprava nových pravidiel fóra, uvádzam sem osnovu:
Poslanie
Oddiely
Sekcie
Témy (+ zásady na vytvorenie novej témy)
Registrácia (+ zásady na prezývku, profil, podpis, obrázok)
Administrátor
Moderátori
...
Samozrejme je to len veľmi hrubý náčrt. Pričom čo už bolo spravené vyššie, sa dá použiť.
Vymyslel som novú terminológiu: oddiel = skupina sekcií, sekcia = skupina tém. (Predtým som sekciu volal generálna téma.) Máte lepší návrh, ako to pomenovať?
Horváth Mário

Založený: Pi Feb 01, 2008 4:18 pm

Odoslaťod Ondrej Danada Po Feb 28, 2011 9:48 pm

Po osobnej konzultácii s Lubom prehlasujem pracovný návrh pravidiel za návrh oficiálny. Akékoľvek ďalšie zmeny budú možné len prostredníctvom dodatkov.

Bude tieto pravidlá ešte schvaľovať VV alebo ich už mám začať uplatňovať?
Obrázok používateľa
Ondrej Danada

Založený: Po Nov 17, 2008 7:17 pm

Odoslaťod Martin Huba Ut Mar 01, 2011 9:59 am

Ondro, super, ak to Ľubo schválil, v pohode, len ich daj prosím niekde do separátnej témy, aby svietili... ak si to už náhodou nespravil, ja mám toho teraz dosť a nestíham fórum moc čítať..

Teraz budem spokojný, fórum bude zase o krok ďalej. Ak niekto čítal na Novoborskom v období pred a počas volieb, ako GM Vokáč odpovedal na otázky, a ako si to pochvaľovali, tak si určite uvedomí, že my na Slovensku máme takéto otvorené fórum už pár rokov...

Ešte raz ďakujem Ondrovi a Máriovi (Ľubovi samozrejme tiež) a teším sa na to, ako sa budú zatiaľ prázdne témy zapĺňať podnetnými a nech aj kritickými príspevkami...Len tak sa posunieme zase ďalej...

Pekný deň :!:
Obrázok používateľa
Martin Huba

Založený: Ut Feb 12, 2008 8:44 pm

Odoslaťod ♔♔♔ Po Okt 31, 2011 12:05 pm

Nedá sa v nastavení phpBB nastaviť, aby boli Pravidlá fóra v zobrazení tém sekcie Fórum o fóre SŠZ ako prvé?
♔♔♔

Založený: Po Okt 18, 2010 4:54 am

Predchádzajúca

Naspäť na Fórum o fóre SŠZ

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.