Liga - BA

Bratislavský šachový zväz

Liga - BA

Odoslaťod sfedorko Ne Aug 25, 2013 10:31 am

Vážený šachový priatelia,

ako už názov napovedá, mal by som záujem si zahrať ligu v Bratislave. Mám záujem o 2. ligu a nižšie (na extraligu ma asi nikto nezavolá). Nakoľko hrám už prvú ligu, tak to bude na licenciu. Vopred upozorňujem, že určite nezahrám všetky zápasy, ale vieme sa vopred dohodnúť na tých povinných na ktorých musím byť (ak odohrám vlastnou vinou menej ako polovicu zápasov, tak v prípade požiadavky licenčný poplatok preplatím). "Všimné" za partiu nie je pre mňa podmienkou, ale určite poteší, minimálne ak ho budú mať iný hráči mojej úrovne. V prípade, ak ma niekto záujem tak prosím nepíšte tu, ale na mail: fedorko.stefan@gmail.com . Mojou preferenciou je šachovnica (nie ďakujem, nemám záujem aby ma bili 2400-ky, že som šalát viem aj bez toho, a ani nemám záujem v miniatúrkach biť 1500-ky), potom lokácia (prepáčte, ale hodinu a pol na domáce zápasy sa mi veľmi nechce cestovať - len ak by prevážili iné preferencie) a nakoniec nejaké to euro na cestu.

Ako sa mi snaží FIDE nahovoriť tak môj rating je 2142, ale kto si pozrie moje partie tak tomu ťažko uverí :D

Ďakujem za každú ponuku (snáď bude aspoň jedna :D), ale vyhradzujem si právo odpovedať až po istom čase (pár dní, jedine ak by bola ponuka neodolateľná, v každom prípade odpoviem).

S pozdravom
sfedorko

Založený: So Feb 02, 2008 4:47 pm

Re: Liga - BA

Odoslaťod akreiv Ne Aug 25, 2013 6:07 pm

potom lokácia
to mala byť asi lokalita ;)

..a ktoré lokality v Ba Vám vlastne vyhovujú ?
akreiv

Založený: Po Okt 11, 2010 8:12 pm

Re: Liga - BA

Odoslaťod sfedorko Ne Aug 25, 2013 7:00 pm

myslím, že výraz lokácie je tiež správny (význam slova - umiestnenie), ale to nie je podstatné. v rámci BA asi všetky, nakoľko bývam v strede a všade to mám relatívne blízko .. a nakoľko bývam aj blízko staníc, tak ani prímestské oblasti nie sú pre mňa neprekonateľné .. záleží od konkrétneho prípadu ..
sfedorko

Založený: So Feb 02, 2008 4:47 pm

Naspäť na Bratislava

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.