Turnaj "O Pohár predsedu Bratislavského samosprávneho kraja"

Bratislavský šachový zväz

Turnaj "O Pohár predsedu Bratislavského samosprávneho kraja"

Odoslaťod Wlk Po Okt 10, 2011 8:29 pm

V sobotu 8.10.2011 Bratislavský šacový zväz za finančnej pomoci Bratislavského samosprávneho kraja a Bratislavského združenia telesnej kultúry zorganizoval 6.ročník Pohára predsedu Bratislavského samospravneho kraja. V súťaži 6-členných mládežníckych družstiev sa presadili šachisti z južnej Moravy pred Stredočeským krajom. Na treťom mieste skončil domáci kolektív. Podrobnosti na:
http://www.bsz.chess.sk/index.php?optio ... kraja-2011
Stanislav Vlček
Wlk
 
Príspevky: 213
Založený: Po Feb 11, 2008 3:17 pm

Re: Turnaj "O Pohár predsedu Bratislavského samosprávneho kraja"

Odoslaťod Wlk Ut Okt 09, 2012 3:06 pm

Turnaj „O Pohár Predsedu Bratislavského samosprávneho kraja“ 2012 je spoločné športové stretnutie mládežníckych kolektívov v troch disciplínach, v kanoistike, v športovej streľbe a v šachu. V roku 2012 sa uskutočnil už 7. ročník podujatia.
V Bratislave sme tento rok privítali kvalitné výbery Středočeského kraja a Jihomoravského kraja, žiaľ pozvané družstvo župy Moson-Györ-Sopron sa neprihlásilo a družstvo poľského kraja Mazoviecko odradila priveľká vzdialenosť.
Šachové trojstretnutie sa odohrávalo v Dome športu na Junáckej ulici a organizačne ho zabezpečoval Bratislavský šachový zväz. Hralo sa systémom dvojitého kruhového turnaja, keď sa družstvá medzi sebou stretli dvakrát, odvetné stretnutia sa hrali s obrátenými farbami. Hracie tempo bolo po dohode vedúcich družstiev 2 x 15 min. + 5s / ťah na partiu a hráča.
Družstvá Středočeského (1700) a obhajcu minuloročného prvenstva, Jihomoravského kraja (1661) boli kvôli kolízii s českou dorasteneckou extraligou mierne oslabené, a tak bolo papierovým favoritom turnaja domáce družstvo Bratislavského samosprávneho kraja s priemerným ratingom hráčov 1783. Všetky stretnutia prvého kruhu však naznačili vyrovnanosť družstiev, keď BSK viedol s minimálnym polbodovým náskokom pred Středočechmi a JMK. Vo 4.kole zahralo domácim do kariet tesné víťazstvo Jihomoravského kraja nad Středočeským krajom. Za rozhodujúci možno považovať zápas 5.kola, ktorý nasledoval po obedňajšej prestávke. Středočeský kraj v ňom siahal na víťazstvo nad Bratislavským samosprávnym krajom. Zvrat v zápase priniesla prekvapujúca výhra Adrianky Vozárovej (len 8 rokov!) na poslednej šachovnici, ktorou zabezpečila tesné víťazstvo domácich. Domáci posmelení týmto výkonom v poslednom kole zmietli pomerom 5-1 tím Jihomoravského kraja, ktorému tak prisúdili posledné miesto. Krásny pohár pre víťaza tak po dvojročnej prestávke opäť zostáva vo vitríne Bratislavského šachového zväzu. Družstvo Bratislavského samosprávneho kraja získalo 15 bodov a s výrazným náskokom zvíťazilo pred družstvom Středočeského kraja (11 bodov) a Jihomoravského kraja (10 bodov). Cenou útechy pre Jihomoravský kraj boli individuálne úspechy, ktoré dosiahli až traja ich hráči. V súbojoch na jednotlivých šachovniciach sa najviac darilo Jiřímu Musilovi (JMK, 1. šachovnica, 3/4), Martinovi Kimerlingovi (BSK, 2. šachovnica, 3/4, o jeho ocenení rozhodol lepší výsledok družstva, rovnaký počet bodov získal aj David Zvára z družstva SK), Karolíne Zavadilovej (JMK, 3. šachovnica 3/4), Anne Vrtiakovej (BSK, 4. šachovnica, 3,5/4), Igorovi Lintnerovi (BSK, 5. šachovnica, 4/4 – jediný 100%-ný výsledok) a Matějovi Ciprysovi (JMK, 6. šachovnica, 3/4). Víťazné družstvo Bratislavského samosprávneho kraja hralo v zostave: 1. Lukáš Hájek (0,5/4, ŠK Doprastav Bratislava), 2. Martin Kimerling (3/4, KŠN Bratislava), 3. Marek Karas (2/4, ŠK Doprastav Bratislava), 4. Anna Vrtiaková (3,5/4 KŠN Bratislava), 5. Igor Lintner (4/4, ŠK Doprastav Bratislava), 6. Adriana Vozárová (2/4, ŠK Láb).
Ďakujeme všetkým hráčom za účasť a korektnú hru, hlavnému rozhodcovi Ondrejovi Markovi za bezproblémový priebeh podujatia, Jozefovi Soršákovi za výpomoc z technickým zabezpečením stretnutia a koučovanie domáceho družstva. Akciu finančne zabezpečoval Bratislavský samosprávny kraj zastúpený Michalom Nálepkom a technicky a materiálne Bratislavské združenie telesnej kultúry v osobe pána Ostrčila.

Výsledky možno nájsť na http://chess-results.com/tnr81853.aspx?lan=4

Viac fotografií možno nájsť na https://picasaweb.google.com/1138266024 ... arBSK2012#
Stanislav Vlček
Wlk
 
Príspevky: 213
Založený: Po Feb 11, 2008 3:17 pm

Re: Turnaj "O Pohár predsedu Bratislavského samosprávneho kraja"

Odoslaťod wlk1977 St Okt 05, 2016 7:28 pm

Turnaj „O Pohár Predsedu Bratislavského samosprávneho kraja“ 2013 je spoločné športové stretnutie mládežníckych kolektívov v troch disciplínach, v kanoistike, v športovej streľbe a v šachu. Dňa 5.10.2013 sa uskutočnil už jeho 8. ročník. Po dlhšom čase sa v bratislavskom Dome športu na Junáckej ulici zišli opäť štyri výbery. Tradičných účastníkov zo Středočeského kraja a z Jihomoravského kraja a usporiadajúceho Bratislavského samosprávneho kraja doplnilo pozvané družstvo župy Győr-Moson-Sopron. Hralo sa systémom dvojitého kruhového turnaja, keď sa družstvá medzi sebou stretli dvakrát, odvetné stretnutia sa hrali s obrátenými farbami. Hracie tempo bolo 2 x 15 min. + 5s / ťah na partiu a hráča. Podujatie organizačne zabezpečoval Bratislavský šachový zväz. Oproti minulému ročníku sme zaznamenali aj výrazný nárast kvality družstiev, a to aj napriek faktu, že stretnutie kolidovalo s Majstrovstvami Európy mládeže v Čiernej Hore.

Za miernych favoritov bolo možno považovať domáci výber (priemerný rating hráčov družstva 1898), ktorý obhajoval prvenstvo z minulého ročníka. No s ratingom veľmi nezaostávali ani hráči Středočeského kraja (1846), Jihomoravského kraja (1819) ani hráči župy Győr-Moson-Sopron (1763). Prvý kruh patril hráčom Jihomoravského kraja, ktorí vyhrali všetky tri zápasy a vypracovali si trojbodový náskok. Ten však po obedňajšej prestávke klesol po tesných prehrách so Stredočeským a Bratislavským krajom na pol bod, resp. bod. Nakoniec po dráme v poslednom kole museli rozhodnúť pomocné kritériá, keďže výbery Jihomoravského kraja a Středočeského kraja získali zhodne po 20 bodoch (z 36 možných). Tesný triumf nakoniec predsa slávili šachisti Jihomoravský kraja vďaka lepšiemu skóre zo vzájomných stretnutí (6,5-5,5) proti Středočeskému kraju, ktorý skončil, podobne ako pred rokom, na 2. mieste. Tretie miesto so ziskom 17,5 bodu obsadil Bratislavský samosprávny kraj, štvrtí so ziskom 14,5 bodu boli šachisti župy Győr-Moson-Sopron. O vyrovnanosti výberov okrem iného svedčí aj fakt, že individuálne ocenenia na jednotlivých šachovniciach si odniesli hráči z každého zo zúčastnených družstiev. Na 1. šachovnici bol najlepší Martin Blahynka (JMK) so ziskom 4/6, 2. šachovnicu suverénne ovládol Robin Hrdina (SČK) so ziskom 5,5/6, na 3. šachovnici Marek Karas (BSK) so ziskom 5/6 zakopol až v poslednom kole. Na 4. šachovnici bola najlepšia Erika Kurcsics (GMS) so ziskom 3,5/6. 5. šachovnicu so ziskom 6/6 prevalcoval Igor Lintner, keď dosiahol jediný absolútny výsledok súťaže. Na 6. šachovnici sa tesne presadila Tereza Koci (JMK) s výsledkom 4,5/6. Víťazné družstvo Jihomoravského kraja hralo v zostave: 1. Martin Blahynka (4/6,), 2. Adam Dvořák (3/6), 3. Radek Zeman (1,5/6), 4. Daniel Daněk (3,5/6), 5. Daniela Dumková (3,5/6), 6. Tereza Koci (4,5/6). Ďakujeme všetkým hráčom za účasť a korektnú hru, hlavnému rozhodcovi Jozefovi Soršákovi za bezproblémový priebeh podujatia. Akciu finančne zabezpečoval Bratislavský samosprávny kraj zastúpený Michalom Nálepkom s výdatnou technickou pomocou pána Jaroslava Ostrčila.
wlk1977
 
Príspevky: 262
Založený: St Okt 01, 2014 1:58 pm

Re: Turnaj "O Pohár predsedu Bratislavského samosprávneho kraja"

Odoslaťod wlk1977 St Okt 05, 2016 7:29 pm

Turnaj „O Pohár Predsedu Bratislavského samosprávneho kraja“ 2014 je spoločné športové stretnutie mládežníckych kolektívov v troch disciplínach, v kanoistike, v športovej streľbe a v šachu. Dňa 4.10.2014 sa uskutočnil už jeho 10. ročník, pričom šachisti súťažili po deviaty raz.

Osvedčený model 6-kolového turnaja so štyrmi šesťčlennými družstvami mohla naštrbiť neočakávaná absencia vopred prihláseného družstva maďarskej župy Győr-Moson-Sopron, no uvoľnené miesto sa podarilo zaplniť aj vďaka ústretovosti hosťujúcich družstiev rezervou družstva Bratislavského samosprávneho kraja. Hralo sa systémom dvojitého kruhového turnaja, keď sa družstvá medzi sebou stretli dvakrát, odvetné stretnutia sa hrali s obrátenými farbami. Hracie tempo bolo 2 x 15 min. + 5 s / ťah na partiu a hráča. Podujatie organizačne zabezpečoval Bratislavský šachový zväz s finančnou podporu Bratislavského samosprávneho kraja.

Pred-štartové prognózy mierne favorizovali prvý domáci výber BSK A (priemerný rating hráčov družstva Ø 1884), avšak viacročné skúsenosti varovali pred predčasným optimizmom. Družstvá Středočeského kraja (Ø 1817) a Jihomoravského kraja (Ø 1715) mávajú tradične ratingy mierne podhodnotené voči slovenským reáliám. Ani družstvo BSK B (Ø 1719) zložené takmer výlučne len z mladších žiakov vedených Samirom Sahidim, mládežníckym majstrom Slovenska a reprezentantom na Majstrovstvách sveta mládeže 2014 v Južnej Afrike, nebolo hodno podceňovať. Hneď v úvodnom kole sa o tom presvedčili „mazáci“ z Áčka, keď sa vzájomný derby zápas skončil remízou 3:3. Do obrátky po prvom kruhu však BSK A dohnal stratu a usadil sa s 11,5 bodmi na prvej priečke, ale len vďaka lepšiemu pomocnému hodnoteniu, pretože rovnaký počet bodov získal aj Jihomoravský kraj. Po obedňajšej prestávke v odvetnom derby sa B-čko BSK opäť dokázalo vytiahnuť na BSK A, hoci mu nakoniec podľahlo tesne 2,5-3,5. Po dvoch remízach 3:3 v zápasoch JMK-BŠK B a SČK-BŠK A predposledného kola sa zdalo byť o víťazovi rozhodnuté. No posledné kolo predsa nečakane zdramatizovalo turnaj. BSK A kontroloval priebeh svojho zápasu proti hlavnému konkurentovi z JMK, no zabudol na mocne finišujúce družstvo Středočeského kraja, ktoré zmietlo rezervu domácich 5:1. Čestný bod družstva BSK B, ktorý zaznamenal práve Samir Sahidi, v konečnom účtovaní rozhodol o tesnom víťazstve Bratislavského samosprávneho kraja A (21 bodov, +3=3-0), pred Středočeským krajom (20,5 b., +3=1-2). Tretie miesto obsadil Jihomoravský kraj (19,5 b., +2=2-2), ktorému sa po generačnej výmene nevydarila obhajoba minuloročného triumfu. Štvrté miesto pripadlo rezervnému družstvu domácich (11 b., +0=2-4), no jeho hráči jasne ukázali, že v budúcnosti s nimi treba vážne počítať v prvom výbere BSK.

Individuálne ocenenia na jednotlivých šachovniciach si odniesli títo hráči: Na 1. šachovnici bol najlepší Marek Karas (BSK A) so ziskom 4/6, na 2. šachovnici sa presadil Patrik Pýcha (SČK) so ziskom 4/6, 3. šachovnicu suverénne ovládol Jakub Suchánsky (BSK) so ziskom 5/6, čo bol najvyšší bodový zisk jednotlivca v súťaži. Na 4. šachovnici bol so ziskom 4,5/6 najlepší Vojtech Jurásek (JMK), ktorý si za svoj výkon prilepšil svoj súčasný rating 1638 o celých 101 (!) bodov. Na 5. šachovnici ziskom 5/6 Anna Vrtiaková napodobnila svojho kolegu z družstva J. Suchánskeho. Na 6. šachovnici sa tesne presadila Tereza Kocí (JMK) s výsledkom 4/6.

Víťazné družstvo Bratislavského samosprávneho kraja A hralo v zostave: 1. Marek Karas (4/6, ŠK Doprastav Bratislava), 2. Matej Šošovička (2,5/6, ŠK Strelec D. N. Ves), 3. Jakub Suchánsky (5/6, KŠN Bratislava), 4. Igor Lintner (2,5/6, KŠN Bratislava), 5. Anna Vrtiaková (5/6, KŠN Bratislava), 6. Adriana Vozárová (2/6, ŠK Láb).

Ďakujeme všetkým hráčom za účasť a korektnú hru, hlavnému rozhodcovi Ondrejovi Markovi za bezproblémový priebeh podujatia. Akciu finančne zabezpečoval Bratislavský samosprávny kraj zastúpený Michalom Nálepkom s výdatnou technickou pomocou pána Jaroslava Ostrčila.

Výsledky možno nájsť na http://chess-results.com/tnr144831.aspx?lan=4

Viac fotografií možno nájsť na

https://plus.google.com/photos/11382660 ... 2395455617
wlk1977
 
Príspevky: 262
Založený: St Okt 01, 2014 1:58 pm

Re: Turnaj "O Pohár predsedu Bratislavského samosprávneho kraja"

Odoslaťod wlk1977 St Okt 05, 2016 7:31 pm

Turnaj „O Pohár Predsedu Bratislavského samosprávneho kraja“ 2015 je tradičné spoločné športové stretnutie mládežníckych kolektívov v troch disciplínach: v kanoistike, v športovej streľbe a v šachu. V sobotu 10. 10. 2015 sa uskutočnil už jeho 10. ročník. Osvedčený model 6-kolového turnaja so štyrmi šesťčlennými družstvami sa nám podobne ako pred rokom podarilo udržať, keď uvoľnené miesto pri neúčasti maďarských a rakúskych partnerov sme, aj vďaka ústretovosti hosťujúcich družstiev, zaplnili rezervou družstva Bratislavského samosprávneho kraja. Hralo sa systémom dvojitého kruhového turnaja, keď sa družstvá medzi sebou stretli dvakrát, pričom odvetné stretnutia sa hrali s obrátenými farbami. Hracie tempo bolo 2 x 15 min. + 5 s / ťah na partiu a hráča. Podujatie organizačne zabezpečoval Bratislavský šachový zväz s finančnou podporu Bratislavského samosprávneho kraja.
Hoci niektorí poprední bratislavskí mládežníci dali z pochopiteľného dôvodu prednosť slovenskej extralige a pohľad na súpisky pred turnajom veštil vyrovnané zápolenie, predsa len prvý domáci výber BSK A (priemerný rating hráčov družstva Ø 1756) bol papierovým favoritom. Družstvá Jihomoravského kraja (Ø 1694) a Středočeského kraja (Ø 1657) však mávajú tradične ratingy mierne podhodnotené voči slovenským reáliám. Družstvo BSK B (Ø 1444), ktorého celú polovicu tvorili mladé nádeje klubu CVČ Interchess Malacky malo byť jasným outsiderom, no už 1. kolo ukázalo, že „béčko“ BSK bude nepríjemne hrýzť, keď svoju partiu vyhral najmladší účastník turnaja 9-ročný Šimon Šalgovič a na 1. šachovnici remizoval 10-ročný Michal Sobek s ostrieľaným ligovým matadorom Petrom Mackom. Hosťujúce družstvá sa rozišli bojovnou remízou 3:3 s rezultátmi na všetkých šachovniciach. Aj ďalšie kolá boli veľmi bojovné a hráči naplno predvádzali svoje veľké odhodlanie a šachové schopnosti. V polčase bol na čele podľa očakávaní obhajca minuloročného prvenstva Bratislavský samosprávny kraj s 12 bodmi, s výrazným 3-bodovým odstupom bol druhý Jihomoravský kraj, tretie miesto s 8-imi bodmi prekvapujúco patrilo BSK B a Středočeský kraj mal na konte 7 bodov. Po obede obe hosťujúce družstvá zahájili mocný finiš, ale na celkovom víťazstve Bratislavského samosprávneho kraja A (23 bodov, +4=1-1) sa už nič nezmenilo. Vyrovnanejší výkon v oboch kruhoch turnaja priniesol druhé miesto Jihomoravskému kraju (21 bodov, +2=3-1). Tretí skončil Středočeský kraj (18,5 bodu, +2=2-2), ktorý po obrátke vyhral oba zápasy s bratislavskými družstvami, no veľkú stratu z prvého kruhu sa mu už nepodarilo zmazať. Štvrté miesto rezervy domácich (9,5 bodu, +1=0-5) sa pred turnajom očakávalo, no prvá polovica naznačila, že títo mladí hráči majú veľký potenciál. V druhej časti u nich už hlad po nedojedenom obede predstihol hlad po víťazstvách. Individuálne ocenenia na jednotlivých šachovniciach si odniesli títo hráči: Na 1. šachovnici bol bez konkurencie Adam Dvořák (JMK) so ziskom 5,5/6, na 2. šachovnici sa presadil Igor Lintner (BSK A) so ziskom 4,5/6, 3. šachovnicu suverénne ovládla Anna Vrtiaková (BSK A) so ziskom 6/6, čo bol jediný plný bodový zisk jednotlivca v súťaži. Na 4., 5. a 6. šachovnici stačil na delené prvé miesto aj najnižší plusový výsledok 3,5/6, na „štvorke“ ho dosiahol Adrián Zetocha (BSK A), na 5. šachovnici sa šťastena priklonila Julii Richerovej (JMK). Čestný úspech pre Středočeský kraj vybojoval na 6. šachovnici jeho najmladší člen Jan Heger. Víťazné družstvo Bratislavského samosprávneho kraja A hralo v zostave: 1. Peter Macko (2/6, KŠN Bratislava), 2. Igor Lintner (4,5/6, KŠN Bratislava), 3. Anna Vrtiaková (6/6, KŠN Bratislava), 4. Adrián Zetocha (3,5/6, ŠK Slovan Bratislava), 5. Ondrej Vadila (5/6, 3,5/6, ŠK Slovan Bratislava), 6. Adriana Vozárová (3,5/6, CVČ Interchess Malacky). Ďakujeme všetkým hráčom za účasť a korektnú hru, hlavnému rozhodcovi Tomášovi Danadovi za bezproblémový priebeh podujatia. Akciu finančne zabezpečoval Bratislavský samosprávny kraj zastúpený Michalom Nálepkom s výdatnou technickou pomocou pána Jaroslava Ostrčila.

Výsledky možno nájsť na http://chess-results.com/tnr187461.aspx?lan=4
Viac fotografií možno nájsť na https://plus.google.com/photos/11382660 ... 4710490033
wlk1977
 
Príspevky: 262
Založený: St Okt 01, 2014 1:58 pm

Re: Turnaj "O Pohár predsedu Bratislavského samosprávneho kraja"

Odoslaťod wlk1977 St Okt 05, 2016 7:33 pm

Turnaj „O Pohár Predsedu Bratislavského samosprávneho kraja“ 2016 je tradičné spoločné športové stretnutie mládežníckych kolektívov v troch disciplínach: v kanoistike, v športovej streľbe a v šachu. V sobotu 1. 10. 2016 sa uskutočnil už jeho 11. ročník.
Model 6-kolového turnaja so štyrmi šesťčlennými družstvami zloženými z troch starších mládežníkov (ročník narodenia 1998 a ml.), z toho povinne jedného dievčaťa a troch mladších mládežníkov (r. n. 2002 a mladších) z toho povinne jedného dievčaťa je nemenný už od začiatku konania podujatia. Hralo sa systémom dvojitého kruhového turnaja, keď sa družstvá medzi sebou stretli dvakrát, pričom odvetné stretnutia sa hrali s obrátenými farbami. Hracie tempo bolo 2 x 15 min. + 5 s / ťah na partiu a hráča. Podujatie organizačne zabezpečoval Bratislavský šachový zväz s finančnou podporu Bratislavského samosprávneho kraja.
S veľkou radosťou sme tento rok privítali hostí z troch spriatelených krajov z Českej republiky (Jihomoravský a Středočeský kraj) a Maďarska (Rábsko-mošonsko-šopronská župa - Győr-Moson-Sopron megye). Na rozdiel od dvoch minulých ročníkov Bratislavský samosprávny kraj do súťaže staval len jedno družstvo. Kvôli kolíziám s MS mládeže v Chanty Mansijsku, Open Tatry a zdravotným absenciám však aj zľahčená úloha zložiť len jedno družstvo, nebola až taká jednoduchá. Veľkou výhodou bolo, že niektorí hráči súčasného kádra BSK si už akciu O pohár BSK po dva minulé roky vyskúšali v záložnom družstve, a teda mali predstavu a skúsenosti z tohto typu turnaja. Predštartové prognózy favorizovali domáci výber BSK (priemerný rating hráčov družstva Ø 1773), ostatné tri výbery boli veľmi vyrovnané: Středočeský kraj - SČK (Ø 1556), Győr-Moson-Sopron - GMS (Ø 1558), Jihomoravský kraj - JMK (Ø 1547). Po prvom kruhu sa vedenia podľa očakávaní ujalo družstvo BSK so ziskom 11 bodov, avšak ani favorit sa nevyhol zaváhaniu, keď v 2.kole prekvapujúco podľahol družstvu GMS 2-4. Na druhom mieste obracal SČK s 9 bodmi, tesne sledovaný JMK a GMS, ktoré mali na konte 8 partiových bodov. V druhom kruhu sa už viac prejavila väčšia kvalita domácich hráčov z Bratislavského samosprávneho kraja, ktorí po tretí krát v rade získali najväčší pohár pre víťaza. Spolu získali 23 bodov (+4=1-1). 2. miesto si zlepšeným výkonom v druhom kruhu bezpečne vybojoval Jihomoravský kraj so 19 bodov (+2=1-3). Tretí skončil so ziskom 15,5 bodu (+3=0-3) Středočeský kraj a konečnú tabuľku uzavrelo družstvo Rábsko-mošonsko-šopronskej župy so ziskom 14,5 bodu (+2-0=4).
Individuálne ocenenia na jednotlivých šachovniciach získali títo hráči: Na 1. šachovnici bol bez konkurencie jediný titulovaný hráč turnaja FM Samir Sahidi (BSK) so ziskom 5,5/6, keď prvú remízu súperom dovolil až v poslednom zápase. Na 2. šachovnici sa presadil Jakub Suchánsky (BSK) so ziskom 4,5/6, vyrovnaný súboj o 3. šachovnicu vybojoval Jakub Šulc (SČK) so ziskom 4/6. Na 4.šachovnici až do posledného kola dominoval Ondrej Vadila (BSK, 5/6), keď svojho kráľa musel položiť na šachovnicu až v poslednom kole. Na 5. šachovnici valcovala svoje súperky ziskom 5,5/6 Anna Vavřínková (JMK), na 6. šachovnici sa najviac darilo Lei Rosenbaumovej (SČK, 5/6).
Ďakujeme všetkým hráčom za účasť a korektnú hru, hlavnému rozhodcovi Ondrejovi Markovii za bezproblémový priebeh podujatia. Akciu finančne zabezpečoval Bratislavský samosprávny kraj zastúpený Michalom Nálepkom s výdatnou technickou pomocou pána Jaroslava Ostrčila.

Výsledky možno nájsť na http://chess-results.com/tnr237711.aspx?lan=4
Viac fotografií možno nájsť na https://goo.gl/photos/Kq4KgtQA18sRsZ779
wlk1977
 
Príspevky: 262
Založený: St Okt 01, 2014 1:58 pm


Naspäť na Bratislava

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 1 hosť.

cron