MAJSTROVSTVÁ SR mládeže 2 011

Šach na školách, súťaže, tréning, ...

MAJSTROVSTVÁ SR mládeže 2 011

Odoslaťod Jozef Ut Nov 02, 2010 7:34 am

Vie niekto kedy sa bude konať najbližší VV? Totiž do 15.10.2010 malo byť rozhodnuté o mieste konania turnajov M SR 2011 a
výsledok má byť, podľa vyhláseného konkurzu, zverejnený po najbližšom zasadnutí VV .
Jozef

Založený: Po Jan 28, 2008 1:06 pm

Re: MAJSTROVSTVÁ SR mládeže 2 011

Odoslaťod jogo Ut Nov 02, 2010 7:47 am

Jozef: mozno si treba kupit slovensky sach

P.S: aj mna by to zaujimalo ako to dopadlo
jogo [Bury Rastislav]
http://chess-calendar.eu
Obrázok používateľa
jogo

Založený: Po Jan 28, 2008 5:39 pm

Odoslaťod Jozef Ut Nov 02, 2010 7:54 am

Slov. šach nekupujem a tak neviem čo tam bolo, ale myslel som,že prioritne budú informácie (napríklad o tom kto sa do konkurzu prihlásil) na oficiálnej stránke SŠZ .
Jozef

Odoslaťod jogo Ut Nov 02, 2010 7:59 am

Jozef: ja neviem ci to tam je, ja len ocakavam ze taka odpoved bude :-)
jogo [Bury Rastislav]
Obrázok používateľa
jogo

Odoslaťod LuboChess Ut Nov 02, 2010 8:47 am

Konkrétne na tieto MSR sa prihlásili 3 kandidáti - postupne prebehlo elektronické hlasovanie Komisie mládeže, potom VV s tým, že sa definitívne potvrdí (odhlasuje) na najbližšom VV v Piešťanoch (19.11.) a predpokladám pár dni na to i zverejní.
Obrázok používateľa
LuboChess

Založený: Pi Feb 01, 2008 9:11 pm

Odoslaťod Tomáš Perička Ut Nov 02, 2010 8:54 am

A zaujíma niekoho z VV že už by to mohlo byť neskoro prer najakého záujemcu?
Načo sa robí el. hlasovanie keď sa bude ešte raz hlasovať až 19.11.
To je mimochodom až mesiac po termíne, kedy malo byť rozhodnuté. :roll:
Šak tohtoročné MSRM boli za takú krátku chvílu dobre zorganizované tak načo to meniť. :o
Tomáš Perička

Založený: Po Feb 25, 2008 5:28 pm

Odoslaťod Jozef Ut Nov 02, 2010 10:36 am

Ja som mal na myslí všetky M SR t.j. aj rapid aj družstiev. Potrebujem to vedieť s finančných dôvodov. Totiž ak chcete mať úspech u sponzorov tak musíte mať aj nejakú koncepciu zabezpečovania sponzoringu a k tomu treba minimálne vedieť koľko potrebujete a koľko na ktorú akciu potrebujete. Navyše niektoré dátumy zasielania žiadosti na inštitúcie končia 15. novembra :!: :!: .Toto by VV mal dôkladne ovládať!
Pán Ch. tu s úsmevom napíše,že oficiálna informácia bude niekedy pred koncom novembra.Páni, takýto posun do prava je nie podpora mládežníckeho šachu, ale pravý opak . ja som túto tému neotvoril pre svoje ego, ale preto,že tieto informácie podané včas sú prínosom a podporou. Kto zo zodpovedných vo VV zháňa financie na turnaje tak vie o čom píšem a tí ktorí si myslia,že iba provokujem diskusiu sú na omyle. Vlani sme práve na toto upozorňovali a žiadali skoršie rozhodnutie konkurzného konania. Dostali sme prísľub,že pre nasledujúcu sezónu to tak bude - a opäť nie je.
Hlaváčik
Jozef

Odoslaťod Jozef Ut Nov 02, 2010 10:45 am

To pán Ch.: Komisia mládeže predsa neexistuje (vraj nie je potrebná tu raz niekto napísal ), tak čo to tu píšeš o nejakom hlasovaní. Ak existuje tak kto sú jej členovia ?
Jozef

Odoslaťod jogo Ut Nov 02, 2010 10:53 am

No vidim ze moja srandicka sa neujala - realita je este ovela horsia. Neuveritelne ako to len tento VV dokaze tak doj....
jogo [Bury Rastislav]
Obrázok používateľa
jogo

Odoslaťod LuboChess Ut Nov 02, 2010 11:14 am

Jozef väčšina súťaží je podľa termínovníka až v máji 2011 (niektoré dokonca v mesiacoch jún, júl, resp. apríl - okrem mládeže sú aj dospelý a seniori).
VV bolo v semptembri ďalšie je až v novembri (v októbri nie je nezasadá sa každý mesiac, max 9x do roka, i to z dôvodu ekonomických úspor sa z minimalizuje)
každé elektronické hlasovanie sa formálne potvrdzuje VV äabyy sa to dostalo i na papier do uznesenia s overenými podpismi)
čo sa týka termínov v tom máš pravdu, že sa v podstate nedodržiavajú lenže to oplatí z obch strán, chcelo sa aby bol riadný termínovník lid i súťaží jednotlivcov - ten síce
je, ale min. polovica uchádzačov to "ignoruje" robí humbug v kalendári súťaží a zas si tam dáva iné termíny (sprísne formálneho hľadiska by mali byť po správnosti vyradení pre nesplnenie podmienok, i do verejného obstarávania
si niekto nemôže meniť vyhlásené podmienky), možno by o to bolo hlasovanie rýchlejšie
(na MSR mládeže som spomínal sú traja kandidáti, dvaja na MSR juniorov, po jednom na MSR mládeže rapid, samozrejme nejaký i na seniorov a dospelých, na žiaci - družstva rapid tuším zatiaľ nikto)

Členovia KM (resp. poradný hlas) okrem Zdenka Gregora a J. Ráchelu, i Rudo a Rasťo Diviakovci, František Zelovič, Imro Jurčišin, Ján Detko, Danka Vaneková, Juraj ivan, Vlado Novák, Stano Vlček + možno ešte jedno meno teraz z hlavy si nepamätám
členov VV (prípadne KK a rady poznáš)
Obrázok používateľa
LuboChess

Založený: Pi Feb 01, 2008 9:11 pm

Ďalšia

Naspäť na Deti a mládež

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.