MSR detí a mládeže

Šach na školách, súťaže, tréning, ...

Re: MSR detí a mládeže

Odoslaťod saat St Máj 23, 2018 9:10 pm

MSR mládeže U08 až U20 Tatralandia 2018

D08 2.1. Barbora Paverová - Lívia Cukerová 1/2:1/2
D08 2.2. Lucia Magdová- Beáta Mederlyová 0:1
D08 1.3. Sophia Valentová - Timea Haasová 0:1

CH08 2.1. Michal Hudák - Ondrej Ševčík 1:0
CH08 2.2. Lukáš Strapec - Šimon Eliáš 1:0
CH08 2.3. Michal Dolník - Marek Ďurovka 0:1
CH08 2.5. Jakub Roman - Fabian Göbl 1:0
CH08 2.6. Dávid Sokolský - Samuel Baňas 0:1
CH08 2.7. Alexander Kriška - Viktor Szczygeľ 0:1
CH08 2.8. Martin Šúň - Filip Kulich 0:1
CH08 2.9. Matej Zvoda - Casey Ryan Mészáros 1/2:1/2

D10 2.1. Magdalena Filipiak - Agáta Berková 1:0
D10 2.2 WCM Karin Novomeská - WCM Martina Šošovičková 1:0
D10 2.3. Hana Horváthová - Nina Holeštiaková 1:0
D10 2.4. Barbora Obročníková - Magadaléna Mrmusová 0:1

CH10 2.1. Krištof Višvader - Juraj Vargoško 1:0
CH10 2.2. Tomáš Čižmár - Adam Dujava 1:0
CH10 2.3. Athanasios Karapetsas - Ján Tokarčík 1:0
CH10 2.4. Michal Jura - Jakub Orgoň 0:1
CH10 2.5. Sear Sahidi - Dominic James Earle 0:1
CH10 2.6. Samuel Červeň - Juraj Oružinský 1/2:1/2
CH10 2.7. Branislav Balušík - Viliam Čarnecký 0:1
CH10 2.8. Peter Smetana - Dávid Eliáš 0:1

CH12 2.1. Sebastián Lukáš Kostolanský - Daniel Compel 1:0
CH12 2.2. Richard Kubík - Miroslav Krupa 0:1
CH12 2.3. Šimon Rybka - Samuel Havalda 1:0
CH12 2.4. Filip Balvan - Šimon Šalgovič 0:1
CH12 2.5. Tomáš Lovčičan - Leonard Simon 1:0
CH12 2.6. Patrik Orgoň - Samuel Šandor 1/2:1/2
CH12 2.7. Karol Paluska - Igor Škreko 1/2:1/2
CH12 2.8. Krisztián Broskovics - Marek Tobias Janík 0:1

D12 2.4. Nina Kubíková - Adela Zetocha 1:0

CH14 2.1. Richard Turčan - Adam Cedzo 1:0
CH14 2.2. Radovan Priechodksý - Jakub Šošovička 0:1
CH14 2.3. Adrian Zetocha - Kristóf Mézes 1:0
CH14 2.4. Ondrej Vadila - Ján Alexander Gréč 1:0
CH14 2.5. Gabriel Guľaš - Michal Sobek 0:1
CH14 2.6. Adrián Gyerpál - Jan Bobro 1:0
CH14 2.7. Patrik Verbytskiy - Michal Valko 1/2:1/2

D14 2.1. Eliška Machovčáková - Stela Simonová 1/2:1/2
D14 2.3. Natália Ivanecká - Adriana Vozárová 0:1
D14 2.4. Jana Šošovičková - Miriam Miková 1:0

CH16 2.1. FM Filip Haring - Andrej Hollý 1:0
CH16 2.2. Eduard Paňko - Béla Jakab 0:1
CH16 2.3. FM Samir Sahidi - Michal Verbovský 1/2:1/2
CH16 2.4. Jakub Bielik - Lukáš Bango 1:0
CH16 2.5. Jakub Ferenčák - Adam Ďurica 0:1
CH16 2.6. David Gžib - Ondrej Franko 1/2:1/2
CH16 2.7. Martin Šándor - Matej Stauder 1/2:1/2
CH16 2.8. Kamil Baran - Lukáš Varga 0:1

D20 2.1. Martina Tarageľová - WFM Stella Sáňková 0:1
D20 2.2. WFM Anna Vrtiaková - Sofia Anna Cíbiková 1:0
D20 2.3. Kristína Cabanová - Andrea Slabá 1/2:1/2

CH20 2.1. Samuel Sepeši - IM Viktor Gažík 0:1
CH20 2.2. IM Jerguš Pecháč - Igor Lintner 1:0
CH20 2.3. Árpád Jóba - FM Martin Jablonický 0:1
CH20 2.4. FM Viktor Haring - Richard Volčko 0:1
CH20 2.5. Martin Budinský - FM Miroslav Macko 0:1
CH20 2.6. Erno Molnár - Martin Starovič 1:0
CH20 2.7. Patrik Kravec - Marek Ladňák 1:0
CH20 2.8. Alexander Jenčopaľa - Martin Očko 1/2:1/2
Obrázok používateľa
saat
 
Príspevky: 2276
Založený: Št Júl 02, 2009 4:39 am
Bydlisko: Žilina, Juraj Pecháč

Re: MSR detí a mládeže

Odoslaťod saat Po Jún 11, 2018 5:15 am

MSR mládeže U08 až U20 Tatralandia 2018

D08 7.1. Lýdia Marcinková - Beáta Mederlyová 1:0
D08 7.2. Barbora Paverová - Timea Haásová 1/2:1/2
D08 7.3. Lucia Magdová - Sophia Valentová 0:1

CH08 9.1. Marek Ďurovka - Ondrej Ševčík 1/2:1/2
CH08 9.2. Matej Zvoda - Lukáš Strapec 0:1
CH08 9.3. Casey Ryan Mészáros - Michal Hudák 1:0
CH08 9.4. Jakub Roman - Michal Dolník 0:1
CH08 9.5. Kristián Boba - Martin Šúň 1:0
CH08 9.7. Šimon Eliáš - Alexander Kriška 1:0
CH08 9.8. Fabian Göbl - Dávid Sokolský 1:0
CH08 9.9. Viktor Szczygeľ - Filip Kulich 0:1

D10 9.1. Magdalena Filipiak - WCM Martina Šošovičková 1/2:1/2
D10 9.2. WCM Karin Novomeská - Nina Hudáková 1:0
D10 9.3. Hana Horváthová - Barbora Obročníková 1/2:1/2
D10 9.4. Nina Holeštiaková - Olívia Seková 1:0

CH10 9.1. Dominic James Earle - Juraj Oružinský 1:0
CH10 9.2. Juraj Vargoško - Dávid Eliáš 1/2:1/2
CH10 2.3. Samuel Červeň - Krištof Višvader 1:0
CH10 9.4. Tomáš Čižmár - Adam Paholok 1:0
CH10 9.5. Viliam Čarnecký - Daniel Petruš 1/2:1/2
CH10 9.6. Filip Magda - Michal Jura 0:1
CH10 9.7. Adam Dujava - Athanasios Karapetsas 1:0
CH10 9.8. Ján Tokarčík - Sear Sahidi 1:0

D12 7.2. Simona Bochničková - WCM Mária Kovařikova 0:1
D12 7.3. Gréta Kapolková - Ela Romanová 0:1
D12 7.4. Sára Šimalčíková - Tamara Jančovičová 1:0

CH12 9.1. Sebastián Lukáš Kostolanský - Karol Paluska 1:0
CH12 9.2. Miroslav Krupa - Šimon Rybka 1/2:1/2
CH12 9.3. Šimon Šalgovič - Patrik Števík 1:0
CH12 9.4. Samuel Šandor - Samuel Havalda 1:0
CH12 9.5. Igor Škreko - Matej Bulej 1:0
CH12 9.6. Jakub Rakovský - Patrik Orgoň 0:1
CH12 9.7. Marek Tobias Janík - Milan Gál 1:0

CH14 9.1. Richard Turčan - Tomáš Brnušák 1:0
CH14 9.2. Adrian Gyerpál - Adrian Zetocha 1/2:1/2
CH14 9.3. Michal Sobek - Ondrej Vadila 1/2:1/2
CH14 9.4. Adam Cedzo - Jakub Šošovička 1/2:1/2
CH14 9.5. Vladimír Bochnička - Patrik Kuna 1:0
CH14 9.6. Martin Popovič - Ján Alexander Gréč 1:0
CH14 9.7. Michal Valigurský - Patrik Verbytskiy 1:0
CH14 9.8. Ján Bobro - Jakub Úlehla 1/2:1/2

D14 9.1. Adriana Vozárová - Miriam Miková 1/2:1/2
D14 9.2. Martina Krahulcová - Simona Koreňová 0:1
D14 9.3. Viktória Obročníková - Jana Šošovičková 0:1
D14 9.4. Diana Tokarčíková - Stela Simonová 0:1

CH16 9.1. Lukáš Bango - Béla Jakab 0:1
CH16 9.2. Michal Verbovský - FM Filip Haring 0:1
CH16 9.3. Lukáš Varga - FM Samir Sahidi 0:1
CH16 9.4. Jakub Ferenčák - Jakub Bielik 1:0
CH16 9.5. Adam Ďurica - David Gžib 0:1
CH16 9.6. Eduard Paňko - Martin Šándor 0:1
CH16 9.7. Andrej Hollý - Jakub Pogádl 1:0
CH16 9.8. Ondrej Franko - Adrián Angelovič 0:1

CH20 9.1. IM Viktor Gažík - Richard Volčko 1:0
CH20 9.2. FM Miroslav Macko - Árpád Jóba 1:0
CH20 9.3. FM Viktor Haring - IM Jerguš Pecháč 0:1
CH20 9.4. Patrik Kravec - FM Martin Jablonický 0:1
CH20 9.5. Samuel Sepeši - Igor Lintner 1:0
CH20 9.6. Martin Kuna - Alexander Jenčopaľa 1:0
CH20 9.7. Peter Bugár - Martin Starovič 0:1
CH20 9.8. Matej Sivčák - Erno Molnár 1/2:1/2

D20 9.1. WFM Stella Sáňková - Ema Walterová 1:0
D20 9.2. Kristína Cabanová - WFM Anna Vrtiaková 1/2:1/2
D20 9.3. Dominika Tomčíková - Bernadeta Gajdošová 1/2:1/2
D20 9.4. Andrea Slabá -Sofia Anna Cíbiková 1/2:1/2

D08 záver
CH08 záver
D10 záver
CH10 záver
D12 záver
CH12 záver
D14 záver
CH14 záver
CH16 záver
D16 záver
D18 záver
CH18+CH20 záver
D20 záver
Obrázok používateľa
saat
 
Príspevky: 2276
Založený: Št Júl 02, 2009 4:39 am
Bydlisko: Žilina, Juraj Pecháč

Re: MSR detí a mládeže

Odoslaťod Alzbeta Kluckova Pi Apr 05, 2019 1:46 pm

Zdaleka to sem nepatri, ale nechcem kvoli tejto zaujimavej informacii otvarat novu temu.

Cez vikend sa uskutocnia 9 kolove Majstrovstva mladeze v Keni. Sachisti budu zapolit v 12 vekovych kategoriach, podobne ako u nas, B/G 8,10,12,14,16,18.
( 7 kol, tempo 90 min/hrac/partia). Cim su zaujjimave ?

Na startovke je doposial okolo 1400 hracov, najsilnejsie obsadena kategoria Dievcata do 16 rokov ma aktualne 181 hracok !!
Well done Kenya.
Alzbeta Kluckova
 
Príspevky: 319
Založený: Pi Máj 16, 2014 11:06 am

Re: MSR detí a mládeže

Odoslaťod Alzbeta Kluckova So Apr 06, 2019 1:50 pm

Nakoniec je tych deti temer 1600 a v kategorii G16 ich je na startovke 205 :P
Alzbeta Kluckova
 
Príspevky: 319
Založený: Pi Máj 16, 2014 11:06 am

Re: MSR detí a mládeže

Odoslaťod saat So Máj 04, 2019 7:04 am

MSR mládeže U08 až U20 Tatralandia 2019

Otvorenie

CH08 1.1. Mészáros Casey Ryan - Šúň Martin 1:0
CH08 1.2. Kulich Filip - Zelenka Matej 1:0
CH08 1.3. Brnušák Simon - Kluska Dávid 1:0
CH08 1.4. Čirský Ľubor - Zvoda Marek 1:0
CH08 1.5. Kriška Alexander - Tkáč Alex 0:1

D08 1.1. Šúňová Michaela - Polačková Eva 1 - 0
D08 1.2. Saloková Stela - Koscelníková Monika 1 - 0
D08 1.3. Magdová Lucia - Čabáková Adela 1 - 0

CH10 1.1. Duda Filip - Strapec Lukáš 0 - 1
CH10 1.2. Ďurovka Marek - Čabák Matej 1 - 0
CH10 1.3. Hudák Michal - Jura Michal 0 - 1
CH10 1.4. Maroši Michal - Göbl Fabian 1 - 0
CH10 1.5 . Zvoda Matej - Paholok Adam 0 - 1
CH10 1.6. Tokarčík Ján - Oravec Dominik 1 - 0
CH10 1.7. Bílik Matej - Čarnecký Viliam 0 - 1
CH10 1.8. Magda Filip - Fronko Ondrej 1 - 0
CH10 1.9. Kalata Martin - Ďurana Jonáš 0 - 1
CH10 1.10. Kusý Adam - Kluska Lukáš 1 - 0
CH10 1.11. Pápay Aurel - Dolník Michal 0 - 1
CH10 1.12. Sahidi Sear - Pokusa Branislav Anton 1 - 0
CH10 1.13. Šimunek Matej - Ševčík Ondrej ½ - ½
CH10 1.14. Göllner Martin - Vida Gergő 1 - 0
CH10 1.15. Ziman Damián - Eliáš Šimon 0 - 1

D10 1.1. Haásová Timea - Paverová Barbora 1 - 0
D10 1.2. Bujnová Dominika - WCM Novomeská Karin 0 - 1
D10 1.3. Mederlyová Beáta - Gergely Noémi 1 - 0
D10 1.4. Kaufmanová Karin - Horváthová Hana 1:0
D10 1.5. Havaldová Natália - Krajňáková Martina 1 - 0
D10 1.6. Li Geng Hui - Seková Olívia 0 - 1
D10 1.7. Valentová Sophia - Marcinková Lýdia 0 - 1
D10 1.8. Morová Jaroslava - WCM Šošovičková Martina 0 - 1

CH12 1.1. Števík Patrik - Zverka Peter Samuel 1 - 0
CH12 1.2. Kuskov Oliver - Musaev Matej Elbek 0 - 1
CH12 1.3. Eliáš Dávid - Smetana Peter 1 - 0
CH12 1.4. Petruš Daniel - Janík Marek Tobias 0 - 1
CH12 1.5. Bulej Matej - Karapetsas Athanasios 1 - 0
CH12 1.6. Sahidi Shabir - Škreko Igor 0 - 1
CH12 1.7. Rakovský Jakub - Balušík Branislav 1 - 0
CH12 1.8. Biskupič Adam - Vargoško Juraj 0 - 1
CH12 1.9. Havalda Samuel - Kulich Daniel 1 - 0
CH12 1.10. Kaprál Roland - Jurky Marián 0 - 1

CH14 1.1. Babják Samuel - FM Kostolanský Sebastián Lukáš 0 - 1
CH14 1.2. Šošovička Jakub - Šustek Adam 1 - 0
CH14 1.3. Kužma Samuel - Bochnička Vladimír 0 - 1
CH14 1.4. Sobek Michal - Tokarčík Patrik 1 - 0
CH14 1.5. Smaho Timur - Krupa Miroslav 0 - 1
CH14 1.7. Gál Milan - Brnušák Tomáš 0 - 1
CH14 1.8 . Šalgovič Šimon - Caban Michal 1 - 0
CH14 1.9. Riebesam Norbert - Šandor Samuel 0 - 1
CH14 1.10. Petrek Dominik - Turis Ondrej 1 - 0

CH16 1.1. Bobro Ján - FM Sahidi Samir 0 - 1
CH16 1.2. FM Haring Filip - Cedzo Adam 1 - 0
CH16 1.3. Úlehla Jakub - Zetocha Adrian 0 - 1
CH16 1.4. Turčan Richard - Gyuricsek Szilárd 1 - 0
CH16 1.5. Kostelanský Karol - Hollý Andrej 0 - 1
CH16 1.6. Vadila Ondrej - Valko Michal 1 - 0
CH16 1.7. Nosák Alexander - Viczencz Péter 0 - 1
CH16 1.8. Gyerpál Adrian - Devera Šimon 1 - 0
CH16 1.9. Minárik Jozef - Gžib David ½ - ½
CH16 1.10. Šándor Martin - Mézes Kristóf ½ - ½

CH20 1.1. IM Pecháč Jerguš - Sivčák Matej 1 - 0
CH20 1.2. Mižička Matúš - FM Jakab Béla ½ - ½
CH20 1.4. Mátis Tibor - Ondo Tomáš 0 - 1
CH20 1.5. Jóba Árpád - Polák Marcel 1 - 0
CH20 1.6. Angelovič Adrián - Varga Lukáš ½ - ½
CH20 1.7. Bielik Jakub - Bednár Jozef 1 - 0
CH20 1.8. Franko Ondrej - Ihnát Marek 1 - 0
CH20 1.9. Paňko Eduard - Kostolányi Šimon 1 - 0
CH20 1.10. Harvan Tomáš - Stauder Matej 0 - 1

D20 1.1. Machovčáková Eliška - WFM Sáňková Stella 0 - 1
D20 1.2. Slabá Andrea - Bobrová Katarína 1 - 0
D20 1.3. Majirská Karin - Ucekajová Veronika 0 - 1
D20 1.4. Tomčíková Dominika - Bidulská Lenka 1 - 0
D20 1.5. Ďatelová Daniela - Tarageľová Martina 0 - 1
D20 1.6. Cabanová Kristína - Smidová Michaela 1 - 0

D14 1.1. Romanová Ela - WCM Nadzamová Viktória 0 - 1
D14 1.2. WFM Ševčíková Lucia - Krahulcová Martina ½ - ½
D14 1.3. Deverová Petra - Šubjaková Kristína 0 - 1
D14 1.5. Kubíková Nina - Ivanecká Natália 1 - 0
D14 1.6. Čarnecká Stella - Obročníková Viktória ½ - ½

D12 1.1. Šimalčíková Sára - WCM Kovařikova Mária 0 - 1
D12 1.2. WCM Kapičáková Lucia - Hudáková Nina 1 - 0
D12 1.3. Lucová Karolína - Bochničková Simona 0 - 1
D12 1.4. Kapolková Gréta - Dudová Viktória 1 - 0
Obrázok používateľa
saat
 
Príspevky: 2276
Založený: Št Júl 02, 2009 4:39 am
Bydlisko: Žilina, Juraj Pecháč


Re: MSR detí a mládeže

Odoslaťod saat So Máj 04, 2019 4:56 pm

Obrázok používateľa
saat
 
Príspevky: 2276
Založený: Št Júl 02, 2009 4:39 am
Bydlisko: Žilina, Juraj Pecháč


Re: MSR detí a mládeže

Odoslaťod saat Po Máj 06, 2019 5:51 am

MSR mládeže U08 až U20 Tatralandia 2019

Obrázok používateľa
saat
 
Príspevky: 2276
Založený: Št Júl 02, 2009 4:39 am
Bydlisko: Žilina, Juraj Pecháč


PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Deti a mládež

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.