Extraliga SR

Od extraligy po piate ligy, olympiády, ...

Extraliga SR

Odoslaťod Milan Lucic So Mar 29, 2008 7:56 pm

Moje tipy na zajtra : Komárno - Slovan - X , Nitra - Košice - 2 , Nové Zámky - Kežmarok - X , DAC - Modra - 1 , Dubnica - Liptov - 2 , Hlohovec - Cadca - X .
Milan Lucic

Založený: St Mar 19, 2008 5:32 am

Re: Extraliga SR

Odoslaťod emolasker Ne Mar 30, 2008 11:20 am

Netipujem, 1 je asi vitazstvo domacich a 2 hosti, nie? Kiez by si sa aspon v jednom zo zapasov NR-KE, Dubnica-Liptov mylil. Podla toho co som cital v sekcii 1.liga vychod, moze rozhodnut nemoralne nad moralnym, nakolko moralne nekopiruje potreby ...to je normalne...ludske. Je vsak mozne, ze zopar zasadovych ludi (ktorym podstata hry je prednejsia ako ten humbuk okolo) sa rozhodne pre nelogicke...moralne. A mozno David zdola Goliasa a vzdialena bitka Asyrie s Chetitmi bude nezaujimava bez ohladu na to, kolko dusi padne.

Jozef Mikita
Jozef Mikita
emolasker

Založený: Št Mar 13, 2008 7:23 pm

Odoslaťod Riki1 Ne Mar 30, 2008 1:36 pm

Gratulujem Kosiciam k zisku titulu, ked o 1 bodik predbehli Slovan. Napriek tomu, ze dnes Slovan "deklasoval" Komarno 6:2, vcerajsie zavahanie s nepomerne slabsou DS nas stalo titul. Nuz co, my sme taki Janosici dobroprajni - silnejsich pravidelne bijeme a slabsich polutujeme a venujeme im bodiky - vid jedina prehra so zachranujucou sa Nitrou.
Dufam, ze nas hokejisti pomstia...
Obrázok používateľa
Riki1

Založený: Po Jan 28, 2008 11:24 am

Odoslaťod Hostik Ne Mar 30, 2008 2:00 pm

vie niekto sko skoncil zapas dubnica-liptov?
Hostik

Odoslaťod host Ne Mar 30, 2008 2:12 pm

Dubnica vyhrala 4.5 - 3.5
host

Odoslaťod pozorovateľ Ne Mar 30, 2008 2:55 pm

Takže Liptov prehral, dokonca obidva zápasy, sú všetci podozrievajúci spokojní? Alebo snáď sklamaní, že nemali pravdu? Že by prehral schválne, aby im urobil napriek? A keby vyhral, tak by bolo jasné, že to bolo nečestné, dohodnuté, či kúpené? Aký dôkaz by potom pochybovači potrebovali aby sa presvedčili o opaku? Myslím, že nečestnosť očakáva vo väčšine prípadov ten, pre koho je to bežná vec. Ale snáď by sa našlo aj dosť takých, ktorí by nehľadali za tým podvod, ale jednoducho len normálne výsledky partií na šachovniciach.
pozorovateľ

Odoslaťod hostik Ne Mar 30, 2008 3:03 pm

podla mojho nazoru sa Liptovu len odplatili "machinacie" z konca sutaze 1.ligy. Pretoze cisto hypoteticky, kebyze dnes uhraju o pol boda viac/cize by zremizovali zapas s dubnicou/ by sa zachranili na ukor nitry vdaka lepsiemu vzajomnemu zapasu. Avsak ako som uz povedal sportovu stastenu si urazili a teraz mozu riesit, ako poskladaju 2 muzstva do 1.ligy. Dodam este, ze gratulujem Nitre k zachrane v sutazi!
hostik

Odoslaťod emolasker Ne Mar 30, 2008 6:49 pm

Tak blahozelam Goliasovi, Davidovi, tiez Chetitom a Asyrcanom.
Jozef Mikita
emolasker

Založený: Št Mar 13, 2008 7:23 pm

Odoslaťod islam Po Mar 31, 2008 9:48 am

Povedzme si narovinu, ze asi vacsinu sachovej komunity potesilo ze Liptov vypadol. Nitra je ovela sympatickejsie muzstvo, ma stabilnych hracov, na nic sa nehra (extra mocna zostava ktora aj tak nehra) a hlavne srdiecko. To Liptovu asi chyba. Takze tesme sa na Trencin (dalsi tim zo srdieckom) a Dunajov (dalsi "zlepenec" co ma prachy), ze co ukazu :idea:
islam

Odoslaťod Martin Huba Po Mar 31, 2008 12:58 pm

na našej stránke http://www.sachprievidza.sk je možné aj chatovanie..."sklo" je vľavo pod kontaktom...

Je potrebné sa pred chatovaním zaregistrovať...alebo ak ste zaregistrovaný (á)...prihlásiť...

pekný deň
Obrázok používateľa
Martin Huba

Založený: Ut Feb 12, 2008 8:44 pm

Ďalšia

Naspäť na Súťaže družstiev

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.