World Chess U-16 Olympiad Slovakia

Od extraligy po piate ligy, olympiády, ...

World Chess U-16 Olympiad Slovakia

Odoslaťod Patrik Nemergut Po Feb 15, 2016 6:25 pm

V meste Poprad sa tento rok uskutoční najväčšia mládežníčka šachová akcia
World Chess U-16 Olympiad. NR klub organizátor podujatia pozýva všetky mládežnícke družstvá na Slovensku zmerať si sily so svetovou špičkou. Organizátor ponúka výhodné podmienky pre družstva zo Slovenska. Pre viac informácii kontaktuje organizátora

email: nrklubsl@gmail.com

World Chess U-16 Olympiad
https://www.youtube.com/watch?v=K0Bj7kL ... tu.beWorld

S pozdravom Patrik Nemergut
NR Klub
Patrik Nemergut

Založený: Ut Nov 24, 2015 12:46 pm

Re: World Chess U-16 Olympiad Slovakia

Odoslaťod hovadzina Po Feb 15, 2016 9:09 pm

urcite to bude dalsia vydarena akcia z patrikovej dielne :!:

vekom rovesnik pagerku, ale mentalne na mile vzdialeny... drzim palce ;)
hovadzina

Založený: Po Okt 05, 2015 10:46 am

Odoslaťod Mato Pagerka Po Feb 15, 2016 9:57 pm

Hovadzina ešte nepochopil že organizovanie akcií je stratová záležitosť a eurofondy sú zisková záležitosť.

Preto hovadzina mentálne ešte nedorástol. Hovadzina zatial nie je iluminát. :)
Mato Pagerka

Založený: Št Nov 12, 2015 8:17 pm

Odoslaťod Mato Pagerka Po Feb 15, 2016 10:00 pm

Ale samozrejme držím palce Patrikovi nech ukáže ako sa organizujú podujatia.

Svetluškárov SŠZ potrebuje.
Mato Pagerka

Odoslaťod Martin Huba Ut Feb 16, 2016 9:59 am

Olympiáda družstiev do 16 rokov bude podľa mňa najprestížnejším medzinárodným podujatím od vzniku Slovenska a preto si zaslúži úctu a podporu nás všetkých.

Patrikovi Nemergutovi, Evke Repkovej a všetkým organizátorom veľmi držím palce!!!

Môj sen je, aby raz bola na Slovensku šachová Olympiáda a je veľmi dobre že máme organizátorov, čo majú odvahu aj kvalitu ísť do organizovania medzinárodných podujatí, čo je základným predpokladom, aby táto vízia raz bola uskutočniteľná.
Obrázok používateľa
Martin Huba

Založený: Ut Feb 12, 2008 8:44 pm

Odoslaťod Mato Pagerka Ut Feb 16, 2016 12:16 pm

Ja som dosť skeptický voči takýmto podujatiam. Sme šachovo a funkcionársky natom zle a ide sa tu organizovať obrovské podujatie.

To je ako keď máme zhnité vnútro a chceme natom sadiť. Ak by štát nevypísal výzvu ktorá presne sedela na toto podujatie myslim ze nemergut by mal velke problemy. SSZ by mu nedalo ani cent. Ale ako som povedal uz davnejsie mna sukromnici nezaujimaju. Ci uz bardejov alebo ini...
Mato Pagerka

Odoslaťod Magnus Ut Feb 16, 2016 7:10 pm

Nie je žiadnou novinkou, že sa Martin Pagerka nedokáže preniesť cez neúspech vo voľbách tak šíri nenávisť v celom SŠZ. Teraz sa však pridáva aj fakt, že nevie preniesť cez srdce to, keď mu niekto ukáže, že dokáže robiť aj skutky. Nie len drístať na fóre.
Magnus

Založený: Ut Feb 17, 2015 8:30 pm

Odoslaťod Edo Panko Ut Feb 16, 2016 9:43 pm

Veľké podujatie, malé podujatie, Bardejov, Detva, Modra, ...

Hlboká poklona organizátorovi akejkoľvek akcii, ktorá dáva šancu šachistom ukázať svoje umenie na akejkoľvek úrovni.

Úcta tým čo pomáhajú a aj prispejú k úspechu podujatia!
Edo Panko

Založený: Pi Apr 13, 2012 1:48 pm

Odoslaťod Mato Pagerka St Feb 17, 2016 4:48 pm

Ja samozrejme prajem každému úspech. Pre mňa nie je úspech vyhrať voľby kedže je to stratová záležitosť.

Nakoľko sa ma tu p. Nemergut snažil prehovoriť na sponzoring chcel by som sa ho spýtať čím mal poistené podujatie ? Dostať niečo od štátu je jedna k 10. A či náhodou do neboli detské sny ktoré ho viedli k organizaci podujati do ktorych treba naliat minimalne 120tisic kedze nenasiel nejakych 8 pre klubovy pohar ?

Šachy sú krásna hra 8-)
Mato Pagerka

Odoslaťod Patrik Nemergut St Feb 17, 2016 6:06 pm

Mily Martin P., mozno dostat peniaze od statu je pre teba jedna k 10,) a uplne tvoj nazor chapem, kedze pri neustalom vypisovani na fore by si nemal cas minut ani ten tvoj fiktivny milion, ktory mas uz zarobeny. Zatial co si si tu ty potreboval nieco dokazat, si NR klub vybavoval financnu podporu.
Patrik Nemergut

Založený: Ut Nov 24, 2015 12:46 pm

Ďalšia

Naspäť na Súťaže družstiev

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.