Co si sachisti myslia o manipulacii zapasov?

Od extraligy po piate ligy, olympiády, ...

Re: Co si sachisti myslia o manipulacii zapasov?

Odoslaťod Martin Huba Št Feb 18, 2016 8:56 am

Sachisti si o manipulacii zapasov myslia svoje.

Mimochodom novy VV potom co tvrdo pracoval na precislovani uctovnych dokladov a s tazkym srdcom skrtol vydavky na reprezentaciu aby si mohol s vyraznou nechutou pridelit peniaze (podotykam velmi cestne lebo tych ktorych sa to tykalo sa vzdy zdrzali hlasovania) zaknihoval dalsie strategjcke uspechy v podobe Etickej komisie ktoru za VV kontroluje pomaly uz moralna legenda pan Riabov (nemajte prosim sarkasticke poznamky lebo ved viete co..) a brilantnej Smernice okamzite zlepsujucej spravanie hlavne nespratnych neposlusnikov na fore. Smernica sucasne vyhlasila ze cenzura neexisuje a toto slovo sa bude bez milosti vymazavat. Samozrejme dohlad nad smernicou mala nasa pracovita vcelicka pan Riabov ktory si podla mna zasluzi nalezitu odmenu.

Vraj este v ramci pomoci funkcionarom klubov vzniknu dve komisie.

Prva pre clenov SSZ s nazvom Nesmejte sa Riabovovi ktoru bude viest v ramci Transparentneho balicka neunavny pan Riabov.

Druhu komisiu bude viest autorita SSZ Jan Hyll ktory dostane na starost aj kontrolu financii v SSZ. Srdecne gratulujeme.

Komisia bude tzv rozvojova a sluzit bude pre clenov z docasne pozastavenym clenstvom.

Volat sa bude Fakt sa nerehocte.
Obrázok používateľa
Martin Huba

Založený: Ut Feb 12, 2008 8:44 pm

Odoslaťod Nemšák Denis Št Feb 18, 2016 1:02 pm

Dobrou spravou je, ze v nedelu v Podhajskej dostalo fair-play za pravdu. Zlou, ze vo VV stale sedi podvodnik a na mimoriadnej konferencii by sa to malo zmenit. Delegati budu mat dovod k zamysleniu. A Riabov sa tu zatial moze kludne dalej 'zhovadzovat', ci uz so svojimi trapnymi vykricnikmi alebo vo svojom mene.
Nemšák Denis

Založený: Št Mar 13, 2008 7:20 pm

Odoslaťod Martin Huba Po Feb 22, 2016 7:37 pm

Ondro zlyhal si a zbytocne sa strapnujes ako aj cely VV...

Mimoriadna konferencia vas dufam vsetkych vyhadze ine si nezasluzite.

Hanba cenzure a podvodnikom
Obrázok používateľa
Martin Huba

Odoslaťod Ondrej Danada Po Feb 22, 2016 7:57 pm

Martin,
toto je téma o manipulácii zápasov. Ak chceš ďalej kydať na VV, mňa, písať lži o cenzúre, ktorá neexistuje, ohovárať ma a iným spôsobom klamať, môžeš tak naďalej slobodne robiť napríklad v téme viewtopic.php?f=20&t=1731&st=0&sk=t&sd=a, kam som oddelil diskusiu z tohto vlákna, v mnohých iných, ktoré som obdobným spôsobom oddelil, alebo si môžeš založiť vlastnú, takých už tiež bolo.

Presne ako píšeš, hanba podvodníkom, napríklad aj takým, ktorí uviedli ostatných členov VV do omylu, spôsobili škodu a nechali si posielať finančné prostriedky na súkromný bankový účet.
Obrázok používateľa
Ondrej Danada

Založený: Po Nov 17, 2008 7:17 pm

Odoslaťod Martin Huba Po Feb 22, 2016 8:06 pm

Chlapce v ramci Transparentneho balicka zverejni tu svoju desatstranovu studiu nech sa poucime.

Ozik ako sa bude vyberat programator? Z anonymnych uchylov co tu vypisuju pod desiatkami nickov?

Tento VV nebol schopny ani spravit sproste konkurzy na MSR jednotlivcov ci seniorov. Realne nic nespravil iba sa vyhraza a schovava a Ty robis poskoka Riabovovi.

Ten Vrba sa vam raz vrati ked sa vezme hracka ludom co sedia teraz vo VV a bude im hrozit ze vyletia zo SSZ ked budu protestovat...

vtakoviny tu riesis ale manipulacia zapasu je v pohode hm?
Obrázok používateľa
Martin Huba

Odoslaťod Ondrej Danada Po Feb 22, 2016 9:46 pm

Priznám sa, že som si nevšimol, že mnou vypracovaná analýza nie je zverejnená, ďakujem za upozornenie, požiadal som o jej zverejnenie. Upozorňujem, že som ju písal na prelome decembra / januára, takže niektoré vtedy otvorené body sa už vyriešili, a preto v súčasnosti už nie je úplne aktuálna.

Je pravda, že kvôli diskutujúcim ako ty musím občas riešiť aj vtákoviny v diskusnom fóre. Snažím sa však svoj čas a úsilie maximálne nasmerovať do dokončenia pred-projektovej prípravy a zahájenia iniciácie projektu implementácie zákona o športe, čo je momentálne jedna z TOP priorít.

Otázke ohľadom manipulácie zápasov nie celkom rozumiem. Ak sa pýtaš, či mi vadí diskusia na tú tému, tak nie, je v poriadku, že sa o tom diskutuje. Ak sa pýtaš, či mi vadí prípadná manipulácia zápasu, tak áno, vadí. Dôkazom toho je aj skutočnosť, že som sa v tom čase v Bratislavskom kraji preslávil ako riaditeľ 5. ligy uložením klubu za to historicky najvyššej pokuty až v 3-cifernej výške. Pokiaľ to, čo píše Denis, je pravda, otázka je, kto mal vtedy kompetenciu rozhodnúť o tom, či takýto ohavný skutok bude potrestaný? Nebolo to náhodou v podobnom období ako keď VV SŠZ odmietol potrestať násilníka, ktorý počas partie na turnaji fyzicky napadol svojho súpera? Štekať spoza plota je ľahké, ale čo si urobil pre to, aby sme sa morálne niekam posunuli aj ohľadom fair-play, keď si nevieš poradiť ani s násilníkom, ktorý proste patrí do basy? Ja som sa ako riaditeľ súťaže zachoval principiálne a využil pri zistenom podvode všetky legislatívne dostupné prostriedky, ale ako si sa postavil ty ako prezident k násiliu? Ty chceš akože mne niečo písať o morálke??
Obrázok používateľa
Ondrej Danada

Odoslaťod Nemšák Denis Po Feb 22, 2016 10:02 pm

Ondro, pri najblizsom stretnuti ti mozem poskytnut materialy po ktorych nebudes mat viac pochybnosti. Som zvedavy ci tvoj postoj k podvodnikom bude aj teraz rovnaky. A co sa tyka obdobia, jedna sa o aktualnu udalost.
Nemšák Denis

Založený: Št Mar 13, 2008 7:20 pm

Odoslaťod Mato Pagerka Št Feb 25, 2016 8:19 pm

Príspevok bol z dôvodu porušenia pravidiel zmazaný
Mato Pagerka

Založený: Št Nov 12, 2015 8:17 pm

Odoslaťod Mato Pagerka Št Feb 25, 2016 8:28 pm

Neviem ake pravidla som porusil Ondrik.
Tvoja tisicka porusuje pravidla vsetky.

Inak uz sa tesim na zavery kk. Chysta raziu do novych zamkoch. Takze chlapci vsetko upracte aby sa nic nenaslo.
Mato Pagerka

Založený: Št Nov 12, 2015 8:17 pm

Odoslaťod Ondrej Danada Št Feb 25, 2016 8:29 pm

Keď som príspevky, ktoré s témou nesúvisia, presunul inam, nerobil som to preto, aby si tu znovu pokračoval s kydaní. Ak chceš diskutovať o vedení SŠZ, môžeš tak robiť v téme Vedenie SŠZ. Pokiaľ budeš obchádzať moje zatiaľ veľmi mierne opatrenia v tom, že som si dal prácu s tým, aby som to vyčistil, pristúpim k prísnejším opatreniam, natvrdo zmažem a dostaneš ban. Ak tu chceš diskutovať, musíš rešpektovať pravidlá :!:
Obrázok používateľa
Ondrej Danada

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Súťaže družstiev

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.