Európsky pohár klubov

Od extraligy po piate ligy, olympiády, ...

Re: Európsky pohár klubov

Odoslaťod yuri Po Nov 23, 2015 2:00 am

35 788 836 ...
yuri

Založený: Po Jan 28, 2008 11:10 am

Odoslaťod Mato Pagerka Po Nov 23, 2015 3:24 pm

Yuri,

treba si uvedomiť, že ak ide o peniaze, ktoré sa dávajú do zväzu budem nekompromisný.
NIe populisticky hovoriť, že ak ušetríme tak ušetríme. Ale réalne ich dať do chodu zväzu
aby sa tu velmajstri nemuseli stažovať, že nejdú hrať ME.

Dúfam,
že si aspoň natoľko inteligentný, že toto môžeš chápať.
Mato Pagerka

Založený: Št Nov 12, 2015 8:17 pm

Odoslaťod yuri Ut Nov 24, 2015 11:00 am

Pagy: chcel si najst sponzora na obchodnom registri. cez stranku sponzora som sa dostal k ICO ktore som sem napisal. otom co predosly sponzor, etc som si precital vela. rozne sampionaty maju roznu efektivitu, ja urcite niesom zastanca nazoru, ze treba chodit vsade. je to o peniazoch. a pokial velmajstri nariekaju, ze sa na nejake turnaje nieje reprezentacia vysielana, a sucastne za ucast na tych alebo inych podujatiach chcu odmeny, tak to vnimam tak, ze ciastocne chcu aj viacej zarobit. co je legitimna poziadavka, ale treba sa nanu pozerat trochu inak ako ked to iste ziadaju napriklad juniori.

peniaze v zvaze treba posielat rozumne, nie demagogicky dat na vsetko co koho napadne poziadat bez ohladu na efektivitu. je mi jasne, ze tento nazor asi nebude velmi popularny, ale ajtak ho mam.

co sa tyka ME klubov, urcite treba uzavriet diskusiu ci sa tam bude majster posielat (a davat mu podpora), alebo nie. a osobne by som bol rad, keby po zohladneni pripadnej zavaznej dotacie bola stale dodrzana financna vyrovnanost lig. ale pokial je pomer nakladov taky ako sa uvadza v pripade lubovne tento rok (8k naklady vs 1k dotacia), tak sa obavam, ze bude lepsie to vypustit uplne. ale to je otazka na extraligove kluby, ktore to nakoniec asi zaplatia
yuri

Založený: Po Jan 28, 2008 11:10 am

Odoslaťod Mato Pagerka Po Dec 14, 2015 10:13 am

Yuri.

Mna ludia kritizuju a neveria mi ale mne to nevadi. Zatial som v ziadnej veci neklamal. Toto je pre mna svete miesto ani neviem preco.

Tibak mi raz hovoril ze pacia sa mi tvoje prispevky co som mal s krajnakom. Nato sa dalo pozerat. Ale opet nove vv si navarilo samo a ja som tu iba bojoval. Ludia maju pravdu ked tvrdia ze na fore sa nic nedosiahne. Ale v momentalnej situacii dosahovat nic netreba. Su tu ludia ktori dosahovali a boli spineni.

Ja som velmi inteligentny a uz ostrielany zivotom. Len na margo vysokej skoly pre mna je zivot.

Chystam este silvestrovske video. Kde to cele uzavriem a ukazem nejake veci zo svojho sukromia o ktorom sa malo vie.

Podstatne su dve veci ze nerobim charitu ale mam zaujem pomoct aj ked som uz uvazoval o sponzoringoch.
Mato Pagerka

Odoslaťod Nemšák Denis Št Dec 31, 2015 6:28 pm

Kedy bude to slúbené silvestrovské video? :?
Nemšák Denis

Založený: Št Mar 13, 2008 7:20 pm

Odoslaťod Mato Pagerka St Jan 06, 2016 11:18 pm

Nebude.

Mne stačí ten pocit ako ma všetci majú v hlave hodnotia neveria mi a čakajú na niečo čo nebude.

A ja sa nanich zvysoka smejem ako sú vedľa.

Inak som to tu pooral to fórum vcelku slušne. Všetci čakajú namňa ake tak czech open si možno zahrajem.
Mato Pagerka

Odoslaťod Mato Pagerka Št Jan 07, 2016 12:06 am

Debilkov ja zvládam bravúrne ;)
Mato Pagerka

Odoslaťod Mato Pagerka Št Jan 07, 2016 1:20 am

https://m.youtube.com/watch?v=EgSUSKRWp5U

Odporúčam toto video. Vzdelåš sa. Pozdvihneš svojho ducha z alkoholu ale život ti ajstak då facky pokial nie si... tak nech sa ti darí.

A ak sa chces dostať do hry už teraz nato zabudni.
Mato Pagerka

Odoslaťod Nemšák Denis Št Jan 07, 2016 3:07 pm

A o čo sa hrá?
Nemšák Denis

Založený: Št Mar 13, 2008 7:20 pm

Odoslaťod wlk1977 Pi Jan 08, 2016 8:11 am

Chápem, že alkohol nevyrieši všetky problémy ľudstva .... ale to ani minerálka.
wlk1977

Založený: St Okt 01, 2014 1:58 pm

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Súťaže družstiev

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.