1. liga západ

Od extraligy po piate ligy, olympiády, ...

Re: 1. liga západ

Odoslaťod Marián Jurčík Št Mar 12, 2009 7:09 pm

Ďakujem za pekné slová.
Ale nebojte sa o mňa, napriek všetkému mám snáď v Čadci miesto pevné :D . Postúpiť niekto musí vždy, a Čadca nie je z tých družstiev, ktoré by sa báli konkurencie. Naopak výzvy máme radi a robia pre nás sezónu zaujímavejšou, ako napr. tento rok adrenalínový zápas s Dunajovom. Na Prievidzu sa tešíme tiež, je to klub, ktorý do extraligy patrí.
Ja mám navyše radosť z toho, kde sa začína koncentrovať jadro slovenskej extraligy - Čadca, Dunajov, Žilina, Prievidza, Liptov, Trenčín - všetko družstvá zhruba z jednej oblasti.

PS: Aj tak si myslím, že spomínané družstvá(Dunajov, Prievidza) by postúpili aj bezo mňa...
Marián Jurčík

Založený: Ut Mar 25, 2008 5:59 pm

Odoslaťod Rasto Diviak So Nov 14, 2009 9:39 pm

Pol desiatej večer a po výsledkoch 1.ligy západ ani chýru ani slychu. Čo sa stalo?
Rasto Diviak

Založený: So Feb 02, 2008 8:20 pm

Odoslaťod jogo Ne Nov 15, 2009 5:59 am

6 hodin, nedela rano, vysledky stale nie su
jogo [Bury Rastislav]
http://chess-calendar.eu
Obrázok používateľa
jogo

Založený: Po Jan 28, 2008 5:39 pm

Odoslaťod miror Ne Nov 15, 2009 7:08 am

njn, tiez som sem teraz rano prisiel iba kvoli tomu (vcera vecer som uz nemal chut cakat, nastastie...)

mozno sa este nedohralo a riaditel sutaze nechce aktualizovat priebezne... ;)

Budmerice - DPS A 4.5:3.5
Modra - DPS B 5.5:2.5
viac neviem...

je smutne, ked 5-ligy su na nete rychlejsie ako 1-liga :roll:
miror

Založený: Ut Mar 18, 2008 10:03 am

Odoslaťod Ondrej Danada Ne Nov 15, 2009 3:38 pm

Výsledky sú "už" od cca. 7:30 rána, ale 3 výsledky chýbajú. Ak je príčinou to, že domáce družstvá nenahlásili výsledok, tak sa je treba na zväze zamyslieť, či nie sú pokuty príliž nízke. Predstavte si, že by sa zniekoľkonásobili. Mohlo by to mať 2 možné dôsledky, buď by to konečne fungovalo tak, ako má, alebo by sa pri 3 družstvách za kolo zlepšila finančná situácia zväzu. Oboje je prospešné.
Obrázok používateľa
Ondrej Danada

Založený: Po Nov 17, 2008 7:17 pm

Odoslaťod Rasto Diviak Ne Nov 15, 2009 5:49 pm

Ondro, neverím, že by v 1.lige nenahlásili 3 družstvá výsledok. Uznávam, môže sa stať, že je riaditeľ súťaže odcestovaný, zaneprázdnený alebo chorý, ale aj tak by mal zabezpečiť výsledkový servis na adekvátnej úrovni. Keď sa to dá v 4. a v 5.lige, v 1.lige by to malo byť samozrejmosťou.
Rasto Diviak

Založený: So Feb 02, 2008 8:20 pm

Odoslaťod rastík St Júl 25, 2012 8:26 pm

Prajem všetkým súperom v nastávajúcej sezóne príjemnú a bezkonfliktnú hru...a o trochu menej šťastia ako nám :roll:

Rastislav Nikel,
ŠK Levice
najväčší slovenský šachový amatér -)
Obrázok používateľa
rastík

Založený: Št Nov 05, 2009 7:52 pm

Odoslaťod Ondrej Danada Ne Jan 13, 2013 9:43 am

Sledujte on-line z prvej ligy Doprastav B - Slovan B
http://chess.sk/online/1liga/1/
Obrázok používateľa
Ondrej Danada

Založený: Po Nov 17, 2008 7:17 pm

Odoslaťod rastík Po Mar 25, 2013 4:32 pm

ďakujem všetkým súperom ku korektnému priebehu našich zápasov, dúfam, že si I. šachovnice a obzvlášť talentovaný Martin Pagerka vychutnali súboj s GM, gratulujem družstvu Slovana B k zaslúženému postupu do Extraligy a posielam jedno malé ospravedlnenie do Považskej Bystrice, ktorú sme na poslednú chvíľu odsunuli do II.ligy, dúfam, že sa čoskoro stretneme 8-)
Obrázok používateľa
rastík

Odoslaťod rastík St Aug 07, 2013 8:34 pm

vzhľadom na to, že doterajší riaditeľ I.ligy Západ Igor Poláčik sa stal v tomto ročníku riaditeľom Extraligy, oslovil s ponukou riaditeľského miesta I.ligy Západ šachovú verejnosť. z veľkého pretlaku záujemcov ;) som bol na túto funkciu vybratý nakoniec ja. ďakujem za dôveru, budem sa ju snažiť nesklamať 8-)

zatiaľ nemám administrátorské konto na hlavnej stránke, využil by som na informovanie túto tému. vyzerá to tak, že v tomto ročníku nebude treba povolávať náhradnícke družstva, všetky oprávnené kluby mi potvrdili záujem hrať I.ligu, zatiaľ mi prihlášku zaslali družstvá Nitry, Komárna, Levíc a Osuského

navrhnuté dvojičky a štvoričky -
1 - ŠK Slovan Bratislava C 2 - ŠK Modra
4 - ŠK Doprastav B 3 - ŠK Strelec Devínska Nová Ves

5 -TJ Družstevník Budmerice 6 - ŠK Osuské
8 - ŠK Lokomotíva Solartec Trnava 7 - ŠKŠ Dubnica n/Váhom B

9 - KŠC Komárno 10 - NŠK Nitra
12 - ŠK Levice 11 - ŠK Prievidza

v I.lige Východ je úspešne zavedená možnosť elektronického žrebovania bez potreby zbytočného cestovania, ak by bol záujem, mohli by sme si ju dohodnúť aj u nás

v prílohe prikladám Rozpis I.ligy Západ
Prílohy
I.liga zapad - rozpis.doc
(134 kB) Stiahnutá 338 krát
Obrázok používateľa
rastík

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Súťaže družstiev

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.