1. liga západ

Od extraligy po piate ligy, olympiády, ...

Re: 1. liga západ

Odoslaťod Černák Ne Okt 19, 2008 6:17 am

Ospravdlňujem sa, bol som odcestovaný, preto výsledky až teraz v nedeľu ráno o 7:00 hod. Ďalšie výsledky už budem ukladať včas. Žiaľ ale zatiaľ nemám sobotňajšie výsledky z Galanty a Budmeríc. Neviem čo sa deje. Ešte raz pripomínam, že výsledky mi treba hlásiť na e-mail: vcernak@stonline.sk alebo telefonicky, prípadne SMS-kou.
Vincent Černák, riaditeľ súťaže 1.liga západ.
Černák

Založený: Po Jan 28, 2008 11:51 am

Odoslaťod Marián Jurčík Ne Mar 08, 2009 6:14 pm

Gratulácia pre ŠK Prievidza!
Výborne chalani, je skvelé, že to pre nás šťastne dopadlo. Postup do extraligy je zaslúžený.
Už teraz Vám prajem do budúcej sezóny veľa zážitkov!
Marián Jurčík

Založený: Ut Mar 25, 2008 5:59 pm

Odoslaťod Igor Srvatka Ne Mar 08, 2009 6:26 pm

Mám také podozrenie, že pán Huba vybavoval, aby termín turnaja Cappelle la Grande kolidoval s 1. ligou. :)

Prievidzi samozrejme gratulujem k postupu do extraligy!
Igor Srvatka

Odoslaťod Martin Huba Ne Mar 08, 2009 6:56 pm

Marián ďakujem, zaslúžil si sa o náš postup veľkou mierou!!! už teraz sa tešíme, že Ťa uvidíme na septembrovom Kahanci....

Igor vďaka... 8-) aby som bol fér, Slovan B asi moc o postup neusiloval....za čo sa samozrejme nehneváme ;)
Obrázok používateľa
Martin Huba

Založený: Ut Feb 12, 2008 8:44 pm

1. liga západ

Odoslaťod Hosť Ne Mar 08, 2009 7:12 pm

Super!

Pozdravujem kolegov z ŠK Prievidza (aj keď som odohral iba dve partie tak som rád, že som sa zúčastnil tohto geniálneho ročníka) a blahoželám k vytúženému postupu.

Jaromír Bednář
Hosť

Odoslaťod Jozef Rachela Ne Mar 08, 2009 8:33 pm

Prievidza, vítame Vás v extralige, vždy Ste sem patrili a vôbec to nie je jednoduché vybojovať si to, gratulujeme
z Dunajskej Stredy
Jozef Rachela

Založený: Po Feb 23, 2009 9:49 am

Odoslaťod Wlk Po Mar 09, 2009 7:53 am

Gratulujem Prievidzi k postupu. Nech sa Vam v extralige dari.
Stanislav Vlček
Wlk

Založený: Po Feb 11, 2008 3:17 pm

Odoslaťod Martin Huba Po Mar 09, 2009 8:26 am

vďaka Jardo, Jozef aj Stano :!:

už včera večer som si uvedomil, aké bude ťažké "prežiť" v Extralige..a nevdojak som obdivoval všetky mužstvá, ktoré tam hrajú a špeciálne tie, ktoré sa spoliehajú na vlastných odchovancov...klobúk dolu...urobíme všetko preto, aby sme napomohli vyššej atraktivite našej Extraligy....
Obrázok používateľa
Martin Huba

Odoslaťod LuboChess Št Mar 12, 2009 6:00 pm

Z 1. ligy vyplýva jedno poučenie - družstvo, ktoré chce postúpiť do extraligy musí ako svôj talizman šťastia angažovať Mariána Jurčíka - vlani Dunajov, teraz Prievidza, o rok ? :?:

P.S. Natíska sa ale otázka, ak by to malo ďalej takto pokračovať, či ho potom materská Caissa Čadca nevylúči zo svojho klubu, keď im zakaždým do extraligy privedie silnú konkurenciu v boji o titul :twisted:
Obrázok používateľa
LuboChess

Založený: Pi Feb 01, 2008 9:11 pm

Odoslaťod Martin Huba Št Mar 12, 2009 6:12 pm

Marián Jurčík podľa mňa môže byť vzorom pre mladých slovenských šachistov svojim skromným vystupovaním, životosprávou bez excesov, pracovitým prístupom k šachu a dobrými výsledkami....je správny chalan už teraz a verím, že sa navyše stane slovenským veľmajstrom....

A ak by ho Čadca chcela pustiť preč, hneď sadám do auta, aby som im to vyhovoril.....a ak by som zlyhal, berieme ho okamžite aj s bratom Martinom do Prievidze...8-)
Obrázok používateľa
Martin Huba

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Súťaže družstiev

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.