1. liga západ

Od extraligy po piate ligy, olympiády, ...

Re: 1. liga západ

Odoslaťod Martin Huba Ut Sep 27, 2016 8:29 am

Igor, je to fakt, neviem ani za mak čo sa deje vo VV.

Viem iba to, že Riabov tu na fóre vulgárne pourážal moju mamu, ženu a dcéru. Viem iba to, že Riabov a Hýll boli Ferom označení za odborníkov aj keď som sa nedozvedel že v čom. Viem iba to, že prvý bod Ferovho programu (podľa videa) bolo ospravedlniť sa Milcovej za to že som jej nedovolil preplatiť smiešnych 60 EUR za to že nechcela spať v oficiálnom hoteli ale v hoteli spolu so svojim o tridsaťrokov starším akože trénerom Hýllom. Tu mne nešlo o 60 EUR a kto to nechápe tak mi ho je ľúto.

Viem iba to, že keď som sa v predvolebnej diskusii pýtal na tie somariny z predvolebného pamfletu tak mi odpoveďou bolo iba mlčanie.

Viem iba to že keď som si povedal vôľa ľudu vôľa božia a z volebnej Konferencie som sa porúčal dúfajúc že už budem mať pokoj tak sa na mňa začalo kydať a s prekvapením som zistil že vo VV sedia ľudia ktorých som si vážil a napriek tomu že ma veľa vecí od nich ľudsky zabolelo tak sa ich snažím pochopiť a odpustiť im.

Viem iba to, že keď sa niekto ozval, tak mu zakazovali písať vyhrážali sa nám za iné názory založila sa trápna Etická komisia, ktorá nič nemôže spraviť pokiaľ budú Riabov a Hýll odborníkmi SŠZ.

Otázkou je teraz či sa budú ľudia odbavovať na osobných útokoch, alebo sa volám to zdravé sily v SŠZ spoja a skúsia ten katastrofický prepad čo sa deje zastaviť a zvrátiť.

Tento VV bol zle nastavený a len dokázal čo som čakal. Neschopnosť súčasných štruktúr SŠZ reagovať na potreby šachovej komunity v 21. storočí a nunosť ich reformy a zjednodušenia.

Stále si myslím, že máme na to ale tentokrát to už musí byť tímová práca...nečakajte spasiteľa s plnými vreckami peňazí...čakajte úpadok alebo tvrdú prácu v prospech celku.

Kým členovia VV budú tancovať ako na Titanicu prípadne sa tváriť že sa ich VV netýka, tak je mi to tiež ľúto lebo čas uteká hlavne šikovným mladým ľuďom, čo majú ambície sa šachom živiť či už ako hráči alebo organizátori alebo rozhodcovia či tréneri...
Obrázok používateľa
Martin Huba

Založený: Ut Feb 12, 2008 8:44 pm

Odoslaťod rastík Ne Okt 02, 2016 5:14 pm

prosím diskutujúcich aby sa držali témy 1.liga Západ

Spravodaj 1 s aktualizovanými ratingami k 1.10 je v sekcii Súťaže na hlavnej stránke
najväčší slovenský šachový amatér -)
Obrázok používateľa
rastík

Založený: Št Nov 05, 2009 7:52 pm

Odoslaťod LuboChess Po Okt 17, 2016 2:27 pm

Súťaže už začali a SŠZ chaosí v poradí už s tretím SPD v tomto roku, ledva sa ohrial ten účinný z 30. 6. 2016

viď fórum viewtopic.php?f=18&t=1480&p=36497#p36497
Obrázok používateľa
LuboChess

Založený: Pi Feb 01, 2008 9:11 pm

Odoslaťod rastík Pi Jan 20, 2017 9:09 pm

vzhľadom na chrípkovú epidémiu v Gabčíkove sa domáce družstvo so svojim súperom zo 7.kola NŠK Nitra dohodlo na preložení vzájomného zápasu na sobotu 4.februára o 10h.

Rastislav Nikel,
riaditeľ I.ligy Západ
Obrázok používateľa
rastík

Odoslaťod rastík So Feb 04, 2017 6:16 pm

výsledok dohrávaného zápasu 7.kola Gabčíkovo - NŠK Nitra je už na chess-results
Obrázok používateľa
rastík

Odoslaťod Horváth Mário Ut Mar 21, 2017 3:33 pm

Gratulujem družstvu ŠK Podhájska k postupu do extraligy! Chlapci (+dievča), ste skvelí! Bolo mi potešením hrať v tomto tíme, aj keď so svojím výkonom nie som spokojný.
Ambicióznym mladíkom z KŠN odkazujem: nevešajte hlavu, extraliga vám neutečie. Ale budúci rok to asi budete mať ťažšie. :)
Horváth Mário

Založený: Pi Feb 01, 2008 4:18 pm

Odoslaťod rastík Po Apr 17, 2017 4:25 pm

dramatický ročník so šťastným Extraligovým koncom pre Podhájsku, gratulujem

bohužiaľ, z časových dôvodov sa musím vzdať funkcie riaditeľa I.ligy Západ. Ak by ste vedeli o nejakom kandidátovi, nech kontaktuje mňa alebo priamo predsedu ŠTK Rastislava Diviaka
ďakujem

Rastislav Nikel
Obrázok používateľa
rastík

Predchádzajúca

Naspäť na Súťaže družstiev

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.