Šach na AmosFeste (27. 9. 2016 - utorok)

čo, kedy, kde, ...

Šach na AmosFeste (27. 9. 2016 - utorok)

Odoslaťod Saša Riabov So Sep 24, 2016 5:37 pm

Od organizátorov Univerzitných hier sme sa dokončili jesenného pokračovania najväčšej športovej študentskej akcie. Prídite na prvý ročník AmosFestu do nášho šachového prístrešku pred internátmi v Mlynskej doline v Bratislave a užite si pri dobrej partii v dobrej partii ďalší pekný deň pod holým nebom.

Šachové podujatie sa koná v utorok 27. septembra v priebehu celého dňa od 9-tej hodiny rána do 16:30 v Mlynskej Doline v Bratislave.

Nosná časť akcie zahŕňa športové aktivity - futbal, basketbal, florbal, stolný futbal, ale i šach. Medzi sprievodnými aktivitami nebudú chýbať prezentácia študentských spolkov UK, cestovateľské kino či spoločenské hry. Zaujímavou časťou budú diskusie, napr. o tom, ako urobiť z dobrého nápadu biznis či beseda so slovenskými olympionikmi, ktorí sa zúčastnili na Hrách XXXI. olympiády 2016 v Riu. Súčasťou podujatia bude aj neformálna diskusia s ministrom školstva Petrom Plavčanom.

„Vítam iniciatívu našich študentov, ktorí chcú aj takouto formou podporiť príslušnosť študentov k značke univerzity. Rovnako tak verím, že z tohto podujatia sa nám podarí vytvoriť peknú tradíciu, ktorá vyvrcholí v roku 2019 oslavou storočnice našej univerzity,“ dodáva rektor Univerzity Komenského prof. Karol Mičieta.

Viac informácií nájdete na Facebooku: https://www.facebook.com/events/649162328581436/#

Prihlášky na riabov@chess.sk a 0911 478 959.

Prihlasovací formulár:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... Q/viewform

Obrázok

Fotky z predchádzajúcich ročníkov Univerzitných hier:

Obrázok

Obrázok
Podporovateľ práce Fera Jablonického a už iba priateľ šachu
Obrázok používateľa
Saša Riabov
 
Príspevky: 453
Založený: Pi Feb 29, 2008 7:37 pm
Bydlisko: Topoľčany / Košice

Naspäť na Turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron