Šachová Olympiáda Batumi 2018

čo, kedy, kde, ...

Re: Šachová Olympiáda Batumi 2018

Odoslaťod Jozef Rachela Ut Okt 16, 2018 1:00 pm

Čakám na objektívne zhodnotenie dosiahnutých výsledkov na Olympiáde od zodpovedných ľudí, zhodnotenie aj predchádzajúcich vrcholných podujatí...asi márne.

Zároveň by som chcel upriamiť pozornosť na najsilnejší turnaj svetového rangu, na Európsky klubový pohár, kde už začína ísť do tuhého a dnes za pár minút zasadnú proti sebe hráči víťaza Olympiády /dve čínske hviezdy/ na prvom stole, na druhom stole zase momentálne najsilnejší hráč našej planéty proti tretiemu, možno za určitý čas prvému hráčovi a na ostatných stoloch ďaľšie veľmi zaujímavé konfrontácie jednotlivých zúčastnených klubov. A čo najviac poteší, že je medzi nimi, bok po boku, aj víťaz slovenskej extraligy ŠK Dunajská Streda. Ideme Dunajská Streda ideme! Online je napr. aj na chessbomb.com.
Jozef Rachela

Založený: Po Feb 23, 2009 9:49 am

Odoslaťod Alzbeta Kluckova Ne Okt 28, 2018 2:30 pm

Dobry den pan Stohl. Precitala som si Vasu spravu z Olympiady. Uz som tu pisala pred zopar tyzdnami, ze je neporiadok v informaciach o normach, ale nikto nereagoval. Ja som napriklad bola v tom, ze M.Motycakova ma jednu WIM normu spred niekolkych rokov. Vy pisete , ze ma dve. Kedy si uhrala tu druhu? Dakujem. Konecne niekto, kto ma prehlad v normach.
Alzbeta Kluckova

Založený: Pi Máj 16, 2014 11:06 am

Odoslaťod daniel64 Po Okt 29, 2018 6:59 pm

Dobrý deň, pani Klučková - o normách/tituloch slov. hráčov sa spravidla píše na chess.sk a hoci úspechom sa každý rád pochváli, nemám pocit, že by bolo povinnosťou SŠZ viesť evidenciu. Čo sa týka konkrétne Moniky Motyčákovej - veď sa môžete obrátiť priamo na ňu...
Zdraví IS
daniel64

Založený: Ne Jún 21, 2009 8:50 pm

Predchádzajúca

Naspäť na Turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.