O kom nie je počuť a mal by čo povedať?

Ak neviete zaradiť svoju tému, píšte sem...

Re: O kom nie je počuť a mal by čo povedať?

Odoslaťod Martin Huba St Jan 18, 2012 12:47 pm

Naozaj sa snažím ako si ľudia mohli všimnúť viac kontrolovať a nereagovať automaticky a hlavne emotívne na rôzne aj nepríjemne urážlivé poznámky, ktoré chlapsky sa priznám naozaj bolia.

Dal som sa ako sa hovorí na boj tak musím bojovať. A kým som vo funkcii tak bojujem hlavne za záujem SŠZ.

Nemám problém s kritikou a ak nebudem zvolený, život pôjde ďalej. Ale čakal som naivne že po tom všetkom aj svinstve čo sa na mňa a na mojich kolegov z VV znášalo počas volebného obdobia teraz ľudia aj najväčší oponenti prídu a napíšu, čo sme teda robili zle či horšie a navrhnú ako to robiť lepšie. Je to také nelogické očakávanie???

Proste normálna súťaž nápadov a plánov konkrétnych krokov do budúcnosti, niečo také ako písal Igor Gažík či Jozef Pikuliak v inej téme. To by mala byť pridaná hodnota tohto fóra.

Píšem tu s vedomím, že veľa chybujem, že robím ako každý človek chyby, ale dávam do svojej práce pre slovenský šach naozaj veľa energie a času, peniaze sú vedľajšie (tie som už mimochodom na radu svojich blízkych čo čítajú niekedy čo tu musím zniesť takmer úplne zastavil...radšej si kúpim super auto ako by som mal dávať peniaze do prostredia z ktorého sa mi vráti, že beriem peniaze od nejakého Iljumžinova...tomuto ako ťažký pragmatik fakt nerozumiem). Som ťažký partner na rokovania, kto si to skúsil môže napísať, ale rokujem o vec nie o človeka a keď mám názor a verím mu nepohne so mnou ani pár majstrov sveta. A zistil som, že partneri na medzinárodnej scéne, aj keď majú iný pohľad na vec a sú naozaj silné a obdivuhodné osobnosti, ma akceptujú viac ako nejakého doritistrčka.

Či veríte alebo nie, budem naozaj spokojný ak sa na Konferencii predstaví čo najlepší program a vyberie sa čo najlepší tím, a v každom prípade budem SŠZ naďalej fandiť a ak ušetrím energiu minutú na funkcionárčenie tak si konečne normálne vychutnám šachovú partiu ako väčšina do šachu zamilovaných pacérov...

Ja sa neviem dlho hnevať lebo som blázon do toho čo robím a v záujme veci som ochotný spolupracovať s každým a každú dobrú myšlienku podporiť.

Bavme sa prosím o konkrétnych veciach, nemusíme spolu súhlasiť ale bavme sa konkrétne...Na slovíčkarenie nemám chuť a ani čas... toto fórum nie je vrchol môjho osobného ani profesionálneho života.

Pekný deň...
Obrázok používateľa
Martin Huba

Založený: Ut Feb 12, 2008 8:44 pm

Odoslaťod Jozef Št Jan 19, 2012 8:59 am

Pán Huba, pozrite si názov témy. Už som to tu napísal,že ja som vyzval v zmysle témy členov VV, ktorý majú vrcholovo v SŠZ a vo VV na starosti prácu s mládežou,
aby sa prihlásili. Ohlásil ste sa iba Vy ako prezident SŠZ, ale nie s odpoveďou. Namiesto toho ste v snahe uniknúť odpovedi začal písať otázky, ktorých cieľom bolo
niečo úplne iné ako napísať nejaké to meno (mená).Po Vašom poslednom príspevku začínam mať dojem,že osoba (osoby) na ktoré som sa pýtal ani neexistujú :?: :!:
Jozef

Založený: Po Jan 28, 2008 1:06 pm

Odoslaťod akreiv Pi Nov 23, 2012 11:00 pm

Som naozaj zvedavá kedy sem konečne napíše človek o ktorom nie je počuť a mal by čo povedať. :D
akreiv

Založený: Po Okt 11, 2010 8:12 pm

Odoslaťod wlk1977 Ut Mar 31, 2015 9:53 am

Na titulnej fotke článku
http://www.minedu.sk/minister-juraj-dra ... tnu-pracu/
je Doc. RNDr. Blažej Pandula CSc., ktorý pred pár dňami pri príležitosti Dňa učiteľov prevzal Veľkú medailu sv. Gorazda z rúk ministra školstva.
Ide o najvyšší stupeň ocenenia v rezorte školstva.
Blažeja poznáme ako dlhoročného organizačného pracovníka klubu ŠK Slávia UPJŠ Košice.
Gratulujem.
wlk1977

Založený: St Okt 01, 2014 1:58 pm

Odoslaťod Niki Varholáková Ut Mar 31, 2015 11:26 am

Tak toto je paráda!
Niki Varholáková

Založený: Ne Aug 09, 2009 7:15 pm

Odoslaťod mishik Po Nov 05, 2018 9:27 pm

Marek Šefčík
Je to dobrý pocit
Obrázok používateľa
mishik

Založený: Po Sep 08, 2008 10:43 am

Predchádzajúca

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.