Medzinárodné fiasko: GM Movsesian (2721) mení federáciu!

Ak neviete zaradiť svoju tému, píšte sem...

Re: Medzinárodné fiasko: GM Movsesian (2721) mení federáciu!

Odoslaťod mishik Št Dec 30, 2010 10:41 am

Karel Čapek:
„Kritik je člověk, který píše jak by to udělal, kdyby to uměl.“.
Obrázok používateľa
mishik

Založený: Po Sep 08, 2008 10:43 am

Odoslaťod Curiosusaurus Št Dec 30, 2010 11:18 am

Pán Ch., nemám potrebu reagovať na Vaše obľúbené, od témy zámerne odvádzajúce bláboly o podpisovaná, či nepodpisovaní sa, ba ani na Vaše naivné "teórie". Už Vám bolo na tomto fóre x-krát vysvetlené, že používať na fórach prezývku je úplne bežné a normálne. Nevyhýbajte sa podstatnej otázke tejto témy - a keď na ňu nemienite odpovedať ako člen VV, je to Vaša voľba a Váš problém. S Vami totiž nemá význam "diskutovať", to už pochopili viacerí predo mnou a chápem to aj ja... Budem rád, keď budú ostatní čitatelia diskutovať k uvedenej téme.

Mishik, zabudli ste, že Karel Čapek mal na mysli literárnych kritikov, ktorých nemal príliš v láske...
Alebo bol Váš trefný citát adresovaný aj Sergejovi Movsesianovi?
Curiosusaurus

Založený: St Dec 22, 2010 1:26 am

Odoslaťod mishik Št Dec 30, 2010 11:31 am

Kedze ma tato diskusia zacina dost nudit, spomenuty citat bol adresovany iba a len nicku Curiosusaurus.

Akoze fakt nechapem o co tu ide, aby Martin Huba povedal, ze je jeho chyba, ze odisiel Segei? Potom budes spokojny a prestanes tu spamovat? Alebo o aku konkretne diskusiu ti ide? Alebo chces udrzat tuto diskusiu len aby si poukazal na neschopnost VV SSZ na cele s prezidentom? Prepac, zo zaciatku to bola celkom sranda, ale teraz ma to neskutocne nudi.

Povedz, co ti vadi, ako by si to zmenil a aku cestu k zmene navrhujes. Idealne, tvoje osobne angazovanie na zmene, ktoru povazujes za potrebnu.
Obrázok používateľa
mishik

Založený: Po Sep 08, 2008 10:43 am

Odoslaťod Curiosusaurus Št Dec 30, 2010 11:32 am

...a pripájam sa k spomenutej krízovejalternatíve, po ktorej volá aj prezident:
Určite by stálo za úvahu, aby do konca tohto volebného obdobia prevzal funkciu prezidenta opäť pán Karol Pekár.
Curiosusaurus

Odoslaťod Curiosusaurus Št Dec 30, 2010 11:36 am

Mishik, mne nevadia tvoje neskrývané sympatie k súčasnému vedeniu, ale ak ťa niečo nudí, tak potom naozaj TY nespamuj túto tému a nájdi si inú, ktorá ťa bude baviť. Alternatívu riešenia krízy som spomenul v predošlom príspevku - určite by to situáciu ukľudnilo!
Curiosusaurus

Odoslaťod Curiosusaurus Št Dec 30, 2010 12:08 pm

Mishik, pozrel som si Tvojich šesť tém, ktoré si otvoril na tomto fóre a pochopil som príčiny Tvojej nudy...
Totiž 5 z Tvojich 6 tém nenašlo takmer žiadnu odozvu u čitateľov. Dôležitejšie sú zrejme pre teba štyri linky v pätke, ktorými sa nezabudneš nikdy zviditeľniť... Keď píšeš o spamovaní, tak asi jeho vrcholom je Tvoja téma Prieskum mimo šachu: viewtopic.php?f=3&t=902
A teraz láskavo dovoľ nám ostatným, ktorých táto pálčivá téma nenudí, diskutovať k veci...
Ďakujem Ti so želaním úspechov v novom roku!

Bola tu nastolená zaujímavá alternatíva, aby po prípadnom odstúpení súčasného prezidenta dokončil volebné obdobie v prezidentskej funkcii pán KAROL PEKÁR. Určite by to obrúsilo hrany a dalo nové podnety k zlepšeniu situácie v našom hnutí...!
Curiosusaurus

Odoslaťod ♔♔♔ Št Dec 30, 2010 12:09 pm

Podľa mňa by sa hodila téma, niečo ako "odpadkový kôš", kde by sa príspevky príliš od veci presúvali a "previnilci" by sa tam mohli dohašteriť a po čase by sa to zmazalo, alebo by sa z niektorých príspevkov vytvorila nová téma. No musela by k tomu byť aj snaha o objektivitu, teda presúvať podľa príspevku a nie podľa autora.
♔♔♔

Založený: Po Okt 18, 2010 4:54 am

Odoslaťod Jozef Št Dec 30, 2010 12:21 pm

Páni, počkajme si na vyjadrenie Sergeja , ktoré sa má objaviť na c7c5. Jeho vyjadrenie môže byť rozhodujúce v tejto, nazvem to, polemike o tom či prezident v podstatnej miere ovplyvnil Sergejov odchod a prečo. V prípade,že Sergej nedá za pravdu Curiosovi tak Huba získa doživotné právo prezidentovať (ako Iljumžinov ) a v prípade,že dá Curiosovi za pravdu je to pre Hubu na odstúpenie z funkcie!! Tak radšej vydržme... a potom,že Sergej nie je pre Slovensko až tak dôležitý ;) :)
Hlaváčik
Jozef

Založený: Po Jan 28, 2008 1:06 pm

Odoslaťod LuboChess Št Dec 30, 2010 1:22 pm

Tomu pánovi čo nemá ani reálne meno evidentne z jeho nenávistných príspevkov chýba láska, osoba, ktorú by mohol milovať a ktorá by ho milovala, ale poradím mu jedno – kúpte si aspoň domáce zvieratko - nejakého psíka alebo aspoň morča - tomu venujte nehu, možno Vás to prejde.

Keď sa tu už spomína meno Karola Pekára, spýtali ste ho najprv na jeho názor, to mu po desiatkách rokov, ktoré strávil obetavo v SŠZ ako člen VV či prezident chcete opäť pridávať starosti (nevyjadril sa jasne už pred a priamo na konferencii v Žiline, že po toľkých rokoch už nemá záujem „prezidentovať“). Bez toho aby som sa ho na to pýtal, (Karol by Vám to povedal slušnejšie) – odpoviem zaňho– „choďte do hája zeleného z prezidentskou funkciou, i zastupujúcou“.
Curiosaurovia len aby ste v r. 2012 na konferencii ešte neplakali, že nikto nechce byť prezidentom alebo doslova niekoho neuprosíkali, aby to zobral, bez ohľadu či to bude Karol, Martin alebo niekto iný (v súčasnosti nepoznám človeka, ktorý by reálne mal chuť a vôľu kandidovať na prezidenta v novom volebnom období).
Obrázok používateľa
LuboChess

Založený: Pi Feb 01, 2008 9:11 pm

Odoslaťod Ondrej Danada Št Dec 30, 2010 1:54 pm

Možno to vyznie dosť prekvapivo, ale odstúpenie či odvolanie samotného prezidenta nič nevyrieši. Jeho význam sa často príliš preceňuje. Dobrý prezident musí byť v prvom rade obklopený dobrým tímom ľudí. Nech by bol prezidentom ktokoľvek, koncepcia práce s mládežou pravdepodobne nikdy nebude, pokým bude predsedom KM pán Gregor. Jedine, že by si ju prezident sám napísal.

Zmena vedenia je nevyhnutná bez ohľadu na to, čo bolo príčinou odchodu našej špičky.

Mishik, Teba nudí diskusia a mňa zasa nudia reči o neexistujúcej alternatíve. Ja som možno až priveľa krát ponúkal alternatívu, a to že by som nahradil jedného neschopného pána. Ak by sa nás takých našlo viac, máme nové vedenie a diskusia o zmene prezidenta stratí význam. Ak nie, stále je to aspoň drobná zmena k lepšiemu. Takže hovoriť, že všetci iba nadávame a neponúkame alternatívy mi príde byť dosť nefér.

Ostatným, čo píšu nezmysli o odpade. Cieľom diskusie nie je riešenie problémov, ale výmena názorov. Problémy by mali riešiť príslušné orgány a na fóre by sa malo diskutovať o rôznych alternatívach riešenia. Pokým sa názory vymieňajú a nie sú jednoliate, môžeme hovoriť, že diskusia funguje. Aby bol väčší poriadok, zišla by sa reorganizácia tém. Keďže však Martin so mnou na túto tému nekomunikuje a vlastne ani neviem, či som bol alebo nebol odvolaný, mám v tomto smere zviazané ruky.
Obrázok používateľa
Ondrej Danada

Založený: Po Nov 17, 2008 7:17 pm

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.