Druhá slovenská kniha šachová

Udalosti, osobnosti, organizácie, pramene, ...

Re: Druhá slovenská kniha šachová

Odoslaťod wlk1977 Št Apr 16, 2015 2:03 pm

Preposielam informáciu od nakladateľa Druhej slovenskej knihy šachovej:
Vážení šachisti,
v priebehu najbližších dni bude vydaná elektronická verzia knižky, ktorá bude distribuovaná cez štandardné knižné siete. Z tejto verzie bude následne vyhotovených 16 číslovaných výtlačkov, z ktorých dva budú poslané najväčším šachovým knižniciam vo svete (Haag, Cleveland). Ďalšie tlačené knižky už vydávané nebudú.
V prípade záujmu o tlačenú verziu nás kontaktujte (n42spravca@gmail.com), „voľných“ je ešte posledných pár výtlačkov.

Nadácia 42, vydavateľ
Prílohy
sach-2SKS.png
Druhá slovenská kniha šachová
(730.74 kB) Stiahnutá 263 krát
wlk1977

Založený: St Okt 01, 2014 1:58 pm

Odoslaťod LuboChess Št Apr 16, 2015 2:25 pm

Osobne som veľmi rád, že sa Vlado nechal nahovoriť na ten Haag (najväčšiu verejnú šachovú knižnicu v Európe, druhú na svete cca 40 tisíc zväzkov) a J.G. White - šachovú sekciu verejnej knižnice v americkom Clevelande (najväčšia na svete
Obrázok používateľa
LuboChess

Založený: Pi Feb 01, 2008 9:11 pm

Odoslaťod Vladimír Hagara Ne Apr 19, 2015 2:47 pm

Ďakujem pán Kalendovský!
Patrím medzi tých, ktorí by už radi čítali Druhú slovenskú knihu šachovú. Bola mi síce ponúknutá tlačená verzia, ale za cenu, ktorá bola (asi nielen pre mňa) neprijateľná. Preto čakám na sľúbenú elektronickú verziu knihy. Zaujal ma článok o tejto knihe na Novoborskom šachovom serveri. Autor článku píše nielen o Druhej slovenskej knihe šachovej, ale zároveň poskytol elektronickú verziu Prvej slovenskej knihy šachovej. Vedel som, že taká kniha vyšla, ale až teraz som si ju mohol prečítať. Veľmi ma to potešilo - ďakujem pán Kalendovský!
Vladimír Hagara

Založený: Ut Aug 06, 2013 6:26 am

Odoslaťod wlk1977 Po Apr 20, 2015 3:52 pm

Vydavateľ:
Splnili sme svoj záväzok vydať knižku elektronicky – viď priložený link.

http://www.martinus.sk/?uItem=205389&z= ... ihy_205389
wlk1977

Založený: St Okt 01, 2014 1:58 pm

Predchádzajúca

Naspäť na História

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 1 hosť.