Dotácie z MŠ

Finančné zdroje, sponzorstvo a marketing, dotácie, účtovníctvo, dane, ...

Dotácie z MŠ

Odoslaťod marioK Ut Máj 11, 2010 7:49 pm

Dobrý p Prezident

otázočka písali ste že je známa výška dotácie prosím viete uviesť koľko je tá dotácia a koľko ste plánovali a koľko plánujete dotácie na akcie?
marioK

Založený: Po Dec 28, 2009 8:11 pm

Re: GPX šachovej mládeže...

Odoslaťod Martin Huba Ut Máj 11, 2010 7:58 pm

Minulý rok bola 57 300 teraz je cez 73 000 a na akcie SŠZ plánujem minimálne dotácie... to znamená menšie ako tento rok... koľko, to sa ešte uvidí....celková výška dotácií by nemala byť viac ako 4-5 000 EUR...

Aby ste chápali, ak vybavím vyššiu dotáciu po rokoch klesajúcich dotácií (a to som vybavil), ten rozdiel bude slúžiť ako rezerva na zvyšok môjho volebného obdobia... je to fér, však?

Dobrú noc...
Obrázok používateľa
Martin Huba

Založený: Ut Feb 12, 2008 8:44 pm

Odoslaťod marioK Ut Máj 11, 2010 8:44 pm

:-)

marioK

Odoslaťod marioK St Máj 12, 2010 5:54 pm

p. Prezident

veľký obdiv tak to vďaka Vám sa zvýšili dotácie do všetkých športov o tretinu na rok 2010. Máte veľký vplyv ak dokážete ovplyvniť také veci bodaj by ste ako prezident fungoval ešte minimálne 20 rokov. Je smutne že sa pýšite cudzím perím. Nemusíte nato ani reagovať lebo ja už nemám o čom pri p. Pekárovi to síce nebola bomba ale bol aspoň poriadok teraz je SŠZ jeden veľký bordel. Trošku sa zamyslite a SŠZ nieje Prievidza ale celé Slovensko. PS: toľko sa tu obhajujete čo ste vlastne spravili odkedy ste vo funkcii okrem bordelu tu naozaj nevidím nič. Prepáčte ale to ste ma trošku nahneval tou zátvorkou (vďaka mne)!!!
marioK

Odoslaťod Martin Huba St Máj 12, 2010 6:12 pm

Pán K,

neviem, čo znamená to K vo Vašom mene, ale poprosím Vás, ak máte doma bordel, tak nečakajte že ho majú aj iní... ja bordel nikde nemám, chápete pane K :?:

pekný večer.... a nežerte ten šach toľko.... :D

Martin Huba
Obrázok používateľa
Martin Huba

Odoslaťod Rasto Diviak St Máj 12, 2010 6:15 pm

Prečo zas v téme o GPX? Čo si pomyslí rodič dieťaťa, ktoré si možno aj vďaka GPX obľúbilo šach, keď sa náhodou dostane na fórum a prvé čo vidí v téme o GPX sú takéto príspevky? Ondro, prosím Ťa, presuň to niekam inam. Díky!
Rasto Diviak

Založený: So Feb 02, 2008 8:20 pm

Odoslaťod marioK St Máj 12, 2010 6:19 pm

Myslím že dobre viete kto som ak nie tak pri najbližšej príležitosti si môžeme podiskutovať ja len neznášam ludí, ktorý sa chvália niečim čo oni nedosiahli. Prepáčte nechcel som Vás nejak uraziť. A šach či žeriem je škoda že vy ako prezident ho malo žeriete.
marioK

Odoslaťod Martin Huba St Máj 12, 2010 6:25 pm

nie, neviem a veľmi som naštvaný....pane Vy ste započítali dva štadióny do dotácií pre šport.... to je jedno či šach žeriete.... proste ste mimo...
Obrázok používateľa
Martin Huba

Odoslaťod ːːː St Máj 12, 2010 7:33 pm

Ja to chápem tak, že sa tie dotácie samé nevybavili.
Pochybujem, že len tak samovoľne nabehli na účet SŠZ.
ːːː

Založený: Pi Máj 07, 2010 3:48 pm

Re: Dotácie z MŠ

Odoslaťod yuri St Máj 12, 2010 8:38 pm

cize ak to chapem, zvaz dostal viacej penazi od statu ako naposledy. sucastne mam pocit, ze otvorene prezentujete, ze chcete zvysovat clenske. do akej ciernej diery tie peniaze miznu ? mozno zvaz robi nieco zaujimave, ale neviem, nedokazem si to predstavit. co budem mat navyse ako clen zvazu oproti minulym rokom ak sa clenske zvysi ? vobec tomu nerozumiem
yuri

Založený: Po Jan 28, 2008 11:10 am

Ďalšia

Naspäť na Financovanie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.