Nezákonné rozhodovanie tzv. stálej konferencie SŠZ

Pravidlá šachu, ratingy, normy, súťažné poriadky, ...

Re: Nezákonné rozhodovanie tzv. stálej konferencie SŠZ

Odoslaťod Martin Huba Ne Mar 26, 2017 12:44 pm

Vcera som bol asi hodinu a pol hostom na zasadani Rady v Modre.

Najprv by som chcel pochvalit vyber miesta na zaverecne trojkolo Extraligy. Ked som vymyslel a presadil tento format tak som mal viziu presne takych reprezentacnych priestorov a oslavy slovenskeho ligoveho sachu.

Velmi ocenujem snahu Juraja Ivana, Gustava Sturca a Jozefa Rachelu o zorganizovanie tohto stretnutia a vsetkych zucastnenych o otvorenu diskusiu na urovni ktora bola dostojna pre funkcionarsku elitu slovenskeho sachu.

Ideu cestneho prezidenta som s vdakou odmietol aj ked bola dobre myslena. Nevidim dovod aby bol 50 rocny cestny prezident a 70 rocny vykonny prezident. Navyse v tom nevidim ziadny vyznam lebo nepotrebujem ziadnu funkciu v sucasnych strukturach SSZ ktore su prezite a neefektivne pri snahe rozhodovat o desiatkach tisicoch eur. Medzinarodne podujatia ktore budu hlavne kvoli mne na Slovensku dostanu radovo vyssiu podporu a je len na skodu SSZ ze nedokaze mysliet koncepcne a v prospech sachu nielen par funkcionarov. Do medzinarodnych sachovych struktur by mali ist mladi sikovni Slovaci a Slovenky a presluhujuci funkcionari by ich nemali aspon brzdit ked uz nic ine nerobia.

Myslim ze som bol jasny. S VV v sucasnom zlozeni nechcem nic mat a po tohtorocnej Konferencii v pripade ze potvrdi pokracovanie SSZ sucasnym smerom s ktorym sa nestotoznujem seriozne zvazim svoje dalsie kroky.

Peknu nedelu.
Obrázok používateľa
Martin Huba

Založený: Ut Feb 12, 2008 8:44 pm

Predchádzajúca

Naspäť na Rozhodovanie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.