Konferencia KŠZ

Šachový zväz Nitrianskeho kraja

Re: Konferencia KŠZ

Odoslaťod Martin Huba Pi Máj 01, 2015 9:27 am

Nemám dôveru v predsedu Nitrianskeho KŠZ lebo súhlasil nominovať Riabova ako najväčšiu krajskú morálnu a šachovú autoritu do SŠZ a VV na slovenskej úrovni. A ak podľa Vás kraj nie je podstatný, tak sa potom naozaj nemusíme baviť.

A ten istý predseda sa nechal zaviazať aj s ostatnými krajskými delegátmi ako ovečka bez toho aby sa porozprával s druhou stranou.

Mimochodom ja sa nevyjadrujem vulgárne a Vám vulgarizmy evidentne nevadia Štefan, lebo inak by ste nenavrhovali Jablonickému Riabova do VV a nieto ešte do Rady SŠZ.

To sú fakty....

Pekný víkend
Obrázok používateľa
Martin Huba

Založený: Ut Feb 12, 2008 8:44 pm

Odoslaťod Stefan Blaho Po Máj 04, 2015 8:11 am

P. Huba,

len Vam pripomeniem, co ste sam napisali vo Vasom prispevku z 11.2.2015 nasledovne:

11. február 2015 - Martin Huba (viewtopic.php?f=20&t=1576&st=0&sk=t&sd=a&start=50#p29890)

Pokiaľ vyhrám, tak sa štruktúry musia zefektívniť už som napísal predtým ako. A určite nebudem deliť ľudí na mojich a tých iných.Oslovím podľa mňa najlepších. Ponúkol som spoluprácu všetkým, takže si viem predstaviť zmysluplnú napríklad nielen s Ferom Jablonickým ale aj s Tebou, Janom Hýllom aj Sašom Riabovom. Skrátka s každým, kto bude mať záujem o prácu v prospech zväzu.

Prepacte, ale zjavne si protirecite.... Zaciatkom februara ste si vedeli predstavit spolupracu so Sasom (aj s Ferom). Vtedy Vam vulgarizmy nevadili? Dnes uz (odrazu) tato spolupraca nie je mozna. Naozaj by ma zaujimalo, z akeho dovodu ste zmenili nazor. Na jednej strane sa sam vyjadrite,ze si spolupracu so Sasom viete predstavit a na druhej strane napadate (uz niekolkykrat) SZNK, ze ho nominoval ako kandidata do VV alebo Rady. Je to normalne? Naozaj si myslite, ze ludia maju kratku pamat a ze si tu mozete napisat hocico a prezentovat to ako "fakt" ?

Nemám dôveru v predsedu Nitrianskeho KŠZ lebo súhlasil nominovať Riabova ako najväčšiu krajskú morálnu a šachovú autoritu do SŠZ a VV na slovenskej úrovni. A ak podľa Vás kraj nie je podstatný, tak sa potom naozaj nemusíme baviť.

Neviem, kde ste zase nasli, ze podla mna nie je kraj podstatny...A ak nemate doveru voci mne len kvoli nominacii Riabova, tak si este raz precitajte, co som napisal vyssie. Ak mate relevantnejsie dovody - to by som skor pochopil....

A ten istý predseda sa nechal zaviazať aj s ostatnými krajskými delegátmi ako ovečka bez toho aby sa porozprával s druhou stranou.

Nedavno ste pisali, ze Vam Nitriansky kraj nedal moznost vystupit na konferencii SZNK. Poslali ste ziadost, ze sa chcete prezentovat na nasej konferencii? Opravte ma, ak sa mylim, ale podla mojich informacii - NIE, neposlali ste taku poziadavku a z toho mi vyplyva,ze ste asi nemali zaujem komunikovat s druhou stranou....Fero takuto ziadost poslal a bolo mu umoznene na konferencii vystupit. Ziadal som Vas pred konferenciou SZNK o zverejnenie programu (aby sme sa mali o com rozpravat), Vy ste sa rozhodli, ze nic zverejnovat nebudete. Tak o com sa tu bavime?

Aj toto su fakty..... Ale Vy si vyberiete "fakty", ktore sa Vam hodia a fakty, otazky atd. ktore sa Vam nehodia, odignorujete. Toto ma byt sposob rovnocennej partnerskej diskusie? Prepacte, ale takto to nefunguje.

pekny den
Obrázok používateľa
Stefan Blaho

Založený: Pi Apr 03, 2015 10:21 am

Odoslaťod Martin Huba Po Máj 04, 2015 8:43 am

Štefan, Vy kde žijete? Je rok 2015.

Ja mám poslať kolkovanú žiadosť, lebo MOŽNO vaša konferencia zaviaže delegátov? To som mal odkiaľ vedieť? Ja nemám nič na práci len chodiť po krajských konferenciách a čítať im svoj program vyrytý do kamenných dosiek. Je rok 2015.

Kraje majú problémy samy so sebou, aby si našli svoje miesto v slovenskom šachu. Týmto cirkusom im len dávate polená pod nohy. Načo bude potom Konferencia keď náhodou všetky kraje zaviažu svojich delegátov ako ovce???

Ja Vám neberiem Vašu možnosť voľby. Vybrali ste Riabova ako svoju morálnu a šachovú autoritu a zakázali svojim ľuďom na Konferencii čokoľvek zmeniť s ohľadom na situáciu. OK.

Len Vám pripomeniem, je rok 2015. A budete jediný kraj, čo sa nechal takto jednoducho a trápne obalamutiť.

Buďte chlap a skutočný predseda kraja, priznajte si chybu a napravte ju. Je rok 2015 nie je to už hanba.
Obrázok používateľa
Martin Huba

Odoslaťod Stefan Blaho Po Máj 04, 2015 8:57 am

P. Huba,

presne som cakal, ze sa vyjadrite iba k tomu, comu budete chciet....To, ze si protirecite, ste takticky obisli...

pekny den
Obrázok používateľa
Stefan Blaho

Odoslaťod Martin Huba Po Máj 04, 2015 9:05 am

Buďte chlap Štefan.

Ja nie som zaviazaný a môžem zmeniť názor, názory nemenia iba idioti (a zaviazaní).

Zacitujem, čo som napísal v rozhovore pre c7c5:
"Pokiaľ vyhrá Fero Jablonický tak sa budem primárne venovať rozvoju európskeho a svetového šachu. Nemám záujem byť delegátom SŠZ v tomto prípade a nebudem s týmto vedením spolupracovať v ničom. Slovenskému šachu budem samozrejme v každom prípade fandiť aj naďalej."
Obrázok používateľa
Martin Huba

Odoslaťod Rasto Diviak Po Máj 04, 2015 10:33 am

Martin: kde môžeme nájsť Tvoj viackrát spomínaný rozhovor pre c7c5.com? Na stránke c7c5 som ho totiž hľadal márne :(
Rasto Diviak

Založený: So Feb 02, 2008 8:20 pm

Odoslaťod Martin Huba Po Máj 04, 2015 10:36 am

Martin Mrva asi čaká, kým odpovedia aj ostatní kandidáti.... myslím, že to tento alebo budúci týždeň zverejní, ale je to skutočne na ňom.

Otázky sa mi páčili, boli rozumné a k veci...
Obrázok používateľa
Martin Huba

Odoslaťod Jozef Rachela Št Máj 07, 2015 8:04 am

Štefan, v prvom rade Ti prajem veľa úspechov a dobré rozhodnutia v pozícii predsedu KŠZ.
Nechápem však Tvoje prvé kroky.
Mohol by si vysvetliť v čom spočívajú narážky na prezidenta SŠZ, nakoľko si nespomínam ani v jednom prípade, ani neviem, že by on, čo i len raz poškodil KŠZ, resp. ublížil niektorému členovi tohto kraja / jeho reakcie boli vždy len odpoveďou na "útoky"/, skôr naopak, veľa si zlízol, neoprávnene, zo strany členskej základne SŠZ, za pridelenie organizovania záverečného trojkola extraligy svojho času v Nitre, ktoré sa vydarilo tak ako sa vydarilo... a za čo vôbec nemohol ? O ďaľších veciach ani nehovoriac.
Jozef Rachela

Založený: Po Feb 23, 2009 9:49 am

Odoslaťod Stefan Blaho Pi Máj 08, 2015 3:05 am

Ahoj Jozef,

dakujem za prianie, rozhodnutia a vysledky prace posudia ini v buducnosti.

Neviem presne ake moje „narazky“ na prezidenta mas na mysli (to by si musel presne specifikovat).
Vo svojich prispevkoch som p. Hubu ani raz neurazil, ani som neutocil na jeho osobu nejakym arogantnym alebo nevyberavym sposobom. Alebo chapes ako „utok“ moje kriticke nazory na jeho sposob komunikacie na fore alebo jeho niektore vymyslene teorie voci SZNK? Myslim, ze vacsinu veci som sa snazil vysvetlit vo svojich predchadzajucich prispevkoch. Z titulu mojej funkcie bolo povinnostou reagovat na prezidentove „fakty“. Skusim to strucne zhrnut a uviest zopar prezidentovych narazok (utokov?) na SZNK, aby si lepsie pochopil moje konanie:

Re: Martin Huba, kandidát na prezidenta SŠZ 2015-2018

od Martin Huba Ut Apr 21, 2015 9:51 am
Aj na Kube sa hlasuje často jednohlasne proti demokratickej opozícii, ktorá nedostane ani slovo aby
niečo vysvetlila alebo mala možnosť si nakloniť voličov. 25:0 chápem tak, že "budeme mať Sekretariát v našom kraji" a "naši chlapci si môžu zarobiť". A to akí chlapci sú to, a čo budú robiť v prospech SŠZ až tak dôležité nie je.

- Ani jednu z tychto viet nepovazujem za pravdivu. Pan prezident mal moznost poziadat o vystupenie na konferencii SZNK a mal moznost naklonit si delegatov. Neurobil tak, pretoze bud ocakaval, ze ho pozve SZNK (tak uviedol 23.4. vo svojom vlakne) alebo mozno nemal zaujem, tak ako napisal v tomto vlakne:
Ja nemám nič na práci len chodiť po krajských konferenciách a čítať im svoj program vyrytý do kamenných dosiek. Je rok 2015.

Na trencianskej konferencii sa zucastnil (neviem, ci ho Trencin pozval). Z jeho prispevku som nepochopil, ci sa planuje zucastnit na konferencii Presovskeho kraja 22.5. v Humennom alebo svoje prezentacie chce predniest iba na konferencii SSZ.[/b]

- Druha veta je nielen nepravdiva, ale ju chapem ako urazku delegatov konferencie SZNK. Delegati hlasovali podla svojho slobodneho nazoru. Vyzval som prezidenta, aby sa ospravedlnil za tento vyrok (neviem, chcel som tak vela?), prezident to odmietol. Je mi jasne, ze p. Hubovi sa nepaci,ze delegati SZNK dostali viazany mandat ohladom volby prezidenta. Aj v tejto veci mal viacero narazok typu „hlasovali ako ovecky“ a pod. Namiesto toho,aby sa mozno zamyslel, ci v komunikacii alebo pristupe ku krajskym strukturam neurobil niekde chybu, tak dehonestuje rozhodnutie delegatov. Bol by som zvedavy, ci by mal rovnaky nazor, keby viazanost bola v jeho prospech...

od Martin Huba Ut Apr 21, 2015 5:01 pm
Preto ste v Nitre vymysleli, že zničíte to málo čo funguje, odoženiete zase pár ľudí z košiara, že zo závisti radšej ustúpite z pozície Slovenska v ECU a FIDE. Klobúk dolu....

- Aj tento nazor povazujem za nepravdivy, agresivny a utocny voci SZNK. Som hlboko presvedceny, ze nikto z delegatov nema zaujem nieco nicit a neciti ziadnu zavist.

od Martin Huba Ne Apr 26, 2015 7:58 pm

Načo by taký nitriansky KŠZ zverejnil nejaký program a zverejnil čo robil s peniazmi členov, stačí, keď vymenuje množstvo ľudí do štruktúr, postaví sa za pár negatívnych vzorcov a tri roky bude mať pokoj.

- Tento prispevok len dokumentuje, ze p. Huba casto argumentuje „faktami“ predtym ako si ich vobec overi. Rozpocty a cerpanie rozpoctov su (a boli pred jeho prispevkom) na stranke http://www.sznk.sk

Nepaci sa mi, ze na mnohe vecne otazky (nielen moje) vobec neodpoveda. Kritizuje volebny program svojho protikandidata a pritom sam svoj vlastny program nezverejnil.... Neviem, zda sa mi to velmi zvlastne.
To, kolko (a preco) si zlizol od clenskej zakladne nebudem komentovat (nemusim mat dost informacii, mas ich urcite viac). O veciach okolo zaverecneho extraligoveho trojkola v Nitre neviem nic, takze k tomu sa nebudem vyjadrovat.

Prajem Ti prijemny predlzeny vikend
Stefan
Obrázok používateľa
Stefan Blaho

Odoslaťod Martin Huba Pi Máj 08, 2015 6:53 am

Clovek ked nema pravdu a ma zle svedomie ma obycajne potrebu rozsiahleho zdovodnovania.
Obrázok používateľa
Martin Huba

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Nitra

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.