Diskusia o neexistujúcej cenzúre

Pravidlá, štruktúra, návrhy na zlepšenia, dotazy na admina

Diskusia o neexistujúcej cenzúre

Odoslaťod Ondrej Danada Pi Feb 26, 2016 11:03 am

Opätovne sa ostro ohradzujem proti klamlivým vyjadreniam o cenzúre. V téme Vedenie SŠZ, viditeľnej len pre prihlásených používateľov, nie je žiadna cenzúra, možno v nej diskutovať v súlade s pravidlami rovnako ako v akejkoľvek inej téme a vyzývam predsedu KK, aby nešíril takéto nepravdivé informácie na diskusnom fóre. Miesto, kam som diskusiu presunl, som uviedol ešte na predchádzajúcej strane.

Otázku ohľadom vyňatia tém si netreba klásť stále sám sebe, ale stačí sa raz spýtať osoby na to kompetentnej. V telefonickom rozhovore som dal Ľubovi prísľub, že sa tým budem zaoberať. O štruktúre tém možno ďalej diskutovať v téme Fórum o fóre SŠZ.
Obrázok používateľa
Ondrej Danada

Založený: Po Nov 17, 2008 7:17 pm

Re: Co si sachisti myslia o manipulacii zapasov?

Odoslaťod Martin Huba Pi Feb 26, 2016 12:06 pm

Ondro nie si zly chalan ale prosim Ta nestrapnuj sa tu este viac.

Mozete cenzurovat a banovat kolko chcete ale je stale evidentnejsie ze VV na cele s Jablonickym je neschopny akejkolvek normalnej akcie okrem prihadzovania si vsimneho ci represii voci oponentom.

A ak sa vam nepaci sucasny kontrolor tak si zvolte poslusneho....mozno nejakeho odbornika co nechce byr menovany.

Zabite aj forum ved vy sa aj tak bojite komunikovat....

ak tato zostava ostane viest SSZ aj po Konferencii tak sa pobavime o rok dlhsie..aspon bude sranda...
Obrázok používateľa
Martin Huba

Založený: Ut Feb 12, 2008 8:44 pm

Odoslaťod Ondrej Danada Pi Feb 26, 2016 12:20 pm

Martin,
v minulosti som Ti zmazal príspevok a dal Ti ban, lebo si bol vulgárny a písal o politike, ale inak tu nie je žiadna cenzúra ani represia.
Obrázok používateľa
Ondrej Danada

Odoslaťod Martin Huba Pi Feb 26, 2016 12:25 pm

Ale ked ochlasta Riabov a sucasny moralny cenzor a clen VV pisal ze by pichal do zadku moju mamu zenu a dceru to ti nevadilo??

Ja mam slovensku politiku v pecku na rozdiel od Teba ci Riabova....

Otvorte nejaku sachovu temu konecne je mi z vas nevolno...
Obrázok používateľa
Martin Huba

Založený: Ut Feb 12, 2008 8:44 pm

Odoslaťod LuboChess Pi Feb 26, 2016 12:39 pm

Ondro ja nemyslím pod pojmom cenzúra, len to, žeby niekto mazal, ale pod pojmom cenzúra z definície sa myslí i to, že je nejaké obmedzenie (to znamená, že niekto to mal šťastie si niečo prečítal tu i ako neprihlásený hosť

a možno už o hodinu si to iný neprečíta lebo je to v skrytom vlákne (a keďže to nevidí nemusí o tom tušiť). Častým presúvaním sa navyše stráca niť. Dokonca "Cenzúrované (skrývané) sú i témy, ktoré sú všeobecné (napr. zakladanie klubov, nový zákon o športe, ako sa stať sympatizantom, pozastavenie členstva) - keď sa už VV bojí kritiky a sa tu schováva. Áno potvrdzujem, že si sľúbil, že to budeš riešiť. Toto nie je o adminovi - ale o VV, ktoré sa skrýva pred verejnosťou.

Martin ako prezident ani bývalé VV sa pred verejnosťou minulosti neskrývalo a boli tu i tvrdšie diskusie (prestup Movsesian, Iljumžinov, povinné šachovnice, MSR mládeže, pred voľbami 2009, 2012, 2015 atď.)
Obrázok používateľa
LuboChess

Založený: Pi Feb 01, 2008 9:11 pm

Odoslaťod LuboChess Pi Feb 26, 2016 1:00 pm

Ondro ako admin prosím otvor i "Hosťom" (neregistrovaným čitateľom) i DF "Vedenie SŠZ", napr. pisatelia Norber, Stano (wlk) či LuboChess otovrili legitímne debaty v otázke konferencie 2016 (delegáti kraja, kedy budú voľby v 2016, 2017 alebo až 2018 ?) nemyslím, si, žeby to malo byť uzamknuté - týka sa to všetkých členov - nielen vedenia SŠZ. Rozhodne nebudem súhlasiť, aby si "bafuňári" niečo pozabučky upiekli bez širšie diskusie s verejnosťou - členkou základňou - ide o ďalšie smerovanie SŠZ i stanovy sa budú týkať všetkých členov a viacero volebných období - nielen tohto VV, ktoré do 2 rokov ak nie do pol roka skončí.

viewtopic.php?f=20&t=1731&p=35332#p35332
Obrázok používateľa
LuboChess

Re: Diskusia o neexistujúcej cenzúre

Odoslaťod Ondrej Danada Pi Feb 26, 2016 2:25 pm

Ľubo,

v minulosti neexistoval dôvod na to, aby som presúval príspevky, nakoľko o povinných šachovniciach, prestupe Movsesiana, voľbe prezidenta FIDE, či iných búrlivých témach sa diskutovalo vždy v tej jednej konkrétnej téme. Teraz tomu tak nie je, vo všeliakých rôznych témach, kde chce človek diskutovať k nejakej téme, všade sa odvádza pozornosť od pôvodnej témy a píše dokola o tom istom, čo má negatívny dopad na diskusiu a prekáža mnohým diskutujúcim.

V téme Vedenie SŠZ je mnoho diskusných príspevkov, ktoré poškodzujú dobré meno šachového zväzu a jeho záujmy. Som toho názoru, že ten, kto dobré meno šachového zväzu úmyselne poškodzuje nie len v diskusnom fóre, ale aj formou listov, v ktorých žiada na základe nepravdivých informácií ministerstvo o zastavenie dotácií, mal by byť zo SŠZ navždy vylúčený. Do akej miery sa členská základňa stotožňuje s týmto názorom, plánujem otvoriť na konferencii. Tým však nechcem dosiahnuť, aby sa namieste o nejakom vylúčení rozhodlo, iba rozhodnúť o tom, či je politická vôľa chrániť dobré meno a záujmy SŠZ, alebo to chceme tolerovať.

S ohľadom na vyššie uvedené skutočnosti sprístupneniu témy Vedenie SŠZ pre neregistrovaných používateľov učite nevyhoviem. Registrácia je jednoduchá, bezplatná, anonymná, nepodlieha schvaľovaniu a nikomu v registrácii nebránim. Extrahovaním tém, ktoré sa týkajú viac legislatívy ako vedenia s príkladmi, ktoré si uviedol, sa budem, ako som Ti telefonicky prisľúbil, zaoberať. V rámci toho Ti môžem vytiahnuť aj ten konkrétny príspevok, hoci si myslím, že tie 3 scenáre si už niekde inde písal.

Martin,
príspevok, o ktorom píšeš, je predsa už dávno zmazaný. Z pohľadu admina nie je pre mňa dôležité, či niekomu na slovenskej politike záleží, ale či tu o nej vedie diskusie.
Obrázok používateľa
Ondrej Danada

Re: Diskusia o neexistujúcej cenzúre

Odoslaťod LuboChess Po Máj 23, 2016 1:54 pm

Nechápem celé jedno vlákno len názvu neviditeľných tém, ktoré tu svojho času preradil samotný Admin tu bolo prehodené do neviditeľnej témy

viewtopic.php?f=20&t=1759

Aký význam má prehodiť názvy neviditeľných tém, ktoré majú byť vo viditeľnej sekcii do neviditeľnej
Obrázok používateľa
LuboChess

Naspäť na Fórum o fóre SŠZ

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.