Návrh na zmenu odosielania anonymných príspevkov

Pravidlá, štruktúra, návrhy na zlepšenia, dotazy na admina

FÓRUM CHESS

Odoslaťod Jozef Pi Apr 25, 2008 1:38 pm

To pán Mego: Myslím,že by bolo lepšie zrušiť možnosť vystupovať pod tajuplným nickom "HOSŤ".Evidentne tu pod týmto nickom vystupujú aj ľudia znalý vecí okolo šachu a myslím,že často aj vysoký funkcionári SŠZ a dosť zvláštnym spôsobom.Neviem prečo sa boja vysloviť svoj názor aj ináč ako HOST. Mnohí z "HOSTÍ" sú dosť agresívní a sem tam majú aj blízko k vulgárnosti.Škoda,že "admin" de fakto neexistuje a začína sa to prejavovať na fóre. Nebolo by dobre zmazať všetky doterajšie diskusie a vytvoriť ako témy sekcie pre jednotlivé komisie + voľná diskusia ? Pravda zmysel by to malo, keby predsedovia komisii aspoň raz do týždňa mali za povinnosť odpovedať, reagovať na príspevky resp. aby aj oni prichádzali s problémami a vypočuli si reakcie a názory šach. verejnosti. Je pravda,že vo fóre najčastejšie diskutujú "bojachtiví mladíci" bez funkcionárskych skúsenosti, ale aj tak by to mohlo dosť priniesť- veď aj oni patria do šachovej verejnosti a drvivá väčšina z nich sú členovia SŠZ.
Asi som hodne naivní.....
Jozef

Založený: Po Jan 28, 2008 1:06 pm

Re: FÓRUM CHESS

Odoslaťod Jozef Pi Apr 25, 2008 1:41 pm

Pardón - posledná veta mala znieť : Asi som hodne naivný, však..." darmo je to už dávno čo som sa učil prídavné mená ;)
Jozef

Odoslaťod PM Pi Apr 25, 2008 2:40 pm

Myslím si že momentálne nie je dôvod na nejaké zásahy, nič také hrozné sa tu nedeje. Verte mi že poctivo sledujem každý príspevok a pár napomenutí som udelil. Príspevky je možné mazať, ale skutočne na to nevidím dôvod. Je možná i ďalšia možnosť, povoliť prístup len registrovaným užívatelom a tento návrh dám na najbližší VV. Ja osobne nie som za, zatial.
PM

Odoslaťod Martin1 Pi Apr 25, 2008 3:19 pm

Pre úplnosť , ešte máte chybu : vysoký funkcionári - 1.pád množného čísla - vysokí funkcionári ;)
Martin1

Návrh na zmenu odosielania anonymných príspevkov

Odoslaťod Saša Riabov Pi Okt 17, 2008 12:00 am

Nie žeby ma teraz práve trápil dajaký z hostí, ale dáko sa tu riadne rozmnožili. Tak som sa chcel spýtať admina, či by nebolo zaujímavé vložiť info o IPčke prispievateľa, tak ako to bolo napr na starom ssz fore. Kto by veľmi chcel, by sa s tým potom mohol pohrať. Je jasné, že sa to dá obchádzať, ale trošku by im to aspoň sťažovalo cestu vypisovať tak smelo a tak hlúpo (česť výnimkám). Komu sa v dnešnej dobe chce behať do kaviarne, všakže...
Podporovateľ práce Fera Jablonického a už iba priateľ šachu
Obrázok používateľa
Saša Riabov

Založený: Pi Feb 29, 2008 7:37 pm

Re: Hostia

Odoslaťod pm Pi Okt 17, 2008 6:02 am

Nemyslim ze by to bolo riesenie.
pm

Odoslaťod miror Pi Okt 17, 2008 7:52 am

Nazdar Saso,

no ja by som to urcite privital.

mam totiz pocit, ze najcastejsie tu mudruju na nieco nadavaju (pripadne niekoho ci nieco ohovaraju) ludia, ktori dotycnym osobam nesiahaju ani po clenky ci uz vykonnostne alebo ludsky :(

Potom sa mozno absolutny amater cuduje, co nasi "stvaraju" v Cine. Nevediac, ze kazdy - aj najlepsi hrac - ma pravo na slabsi turnaj , dva turnaje, ci pol sezony... a podobne dristy. A mozno je to spickovy hrac ktory sa tam nedostal namiesto nich a mozno iba kvalitny hrac zneuzivajuci skutocnost ze sa im nedari ako agendu proti SSZ.

Nech uz su pohnutky anonymov akekolvek, ak su prispevky off-topic, pripadne destruktivnou kritikou, tak nie su nicim inym ako moralnym bahnom. Ak su k teme a konstruktivne, rad si precitam aj nazor anonyma. Bohuzial sa tento pripad nestava.

Miro Rohacek
miror

Založený: Ut Mar 18, 2008 10:03 am

Odoslaťod Hosť Pi Okt 17, 2008 3:18 pm

Ono to skôr vyzerá, že tu žiadny administrátor nie je.
Užitočnejšie, než nejaké informácie o IP adrese by bolo mazanie príspevkov.
No nie príspevkov kritizujúcich, ale príspevkov mimo témy.
Podľa mňa má byť debata zameraná hlavne na nejakú tému a nie na diskutujúcich.
Hosť

Odoslaťod pm Pi Okt 17, 2008 4:08 pm

Administrator tu je, potom je tu niekolko humoristov, niekolko hosti, niekolko premudrelych ..... a tak dalej.
pm

Odoslaťod Jozef Pi Okt 17, 2008 4:16 pm

Skutočne by mi HOSTIA vôbec nevadili keby... Keby sa tu neobjavil vždy nejaký HOSŤ práve v momente, keď niekto dosť výrazne vyjadruje nespokojnosť s tým alebo oným v slovenskom šachu. Spravidla je to reakcia nie k téme, ale k autorom (ovi) diskusného príspevku, reakcia reaguje nie na tému, ale na autora, reakcia ktorej cieľom je jednoznačne zabrzdiť alebo aspoň utlmiťdiskusiu.V poslednej dobe sú na programe často útočné hosťovské príspevky.
Hostia ak patríte k zväzovým funkcionárom, alebo funkcionárom z regiónov pre ktoré je niektorá téma dosť hákliva, nebolo by lepšie vstupovať do diskusie a polemizovať a vysvetľovať ? Založte témy ,ktoré myslíte,že sú potrebné a vhodné diskutovať v pléne...
Akosi neviete pochopiť,že toto je fórum kde nemôžte očakávať etiketu správneho stolovania. Áno často sa prejde od témy .. no a čo.... Vidíte zasa chcete mazať príspevky, zasa chcete cenzúrovať, tak napíšte aspoň v prospech koho a čoho chcete cenzúrovať. Nadáva tu niekto, používajú sa vulgarizmy,hovorí sa o obscénostiach, urážajú sa verejne činní ľudia?? Tak čo by Ste tak chcel mazať.Tu neočakávajte ani neviem akú odbornosť diskutujúcich... Ste vo fóre!!!!!!!
Jozef

Ďalšia

Naspäť na Fórum o fóre SŠZ

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.