Moja zlá komunikácia

Pravidlá, štruktúra, návrhy na zlepšenia, dotazy na admina

Re: Moja zlá komunikácia

Odoslaťod asi quasi2 Pi Nov 12, 2010 2:01 pm

Napiste, prosim, Zoznam zakazanych vyrazov v suvislosti s prezidentom SSZ, podobne ako bol v minulom rezime Zoznam zakazanej literatury. V teme, tykajucej sa mazania prispevkov mi bol totiz 2x vymazany slusny prispevok len preto, ze obsahoval vetu "ba indexe", ze sa za prezidenta SSZ a jeho konanie hanbim...
Spominana tema bola dnes uzamknuta. Cest Vasej praci!
asi quasi2

Založený: Po Nov 01, 2010 3:25 pm

Odoslaťod Ondrej Danada Pi Nov 12, 2010 2:01 pm

Zdravím všetkých diskutujúcich!

Blíži sa zasadnutie rady, na ktorej sa má vysloviť (ne)dôvera súčasnému VV a na fóre sa zavádza cenzúra. V poslednej dobe bolo zmazaných niekoľko normálnych príspevkov a uzamknutá téma.

Chcel by som sa týmto spôsob verejne dištancovať od týchto aktivít a zároveň upozorniť na ich existenciu. Príspevky maže pán Mego, ja s tým nemám nič spoločné a nebudem to ani podporovať. Aj za cenu, že odpstúpim.
Obrázok používateľa
Ondrej Danada

Založený: Po Nov 17, 2008 7:17 pm

Odoslaťod jogo Pi Nov 12, 2010 2:05 pm

Preco mam pocit ze VV nielenze volil terajsie vedenie FIDE, ale berie si ho aj ako priklad?
jogo [Bury Rastislav]
http://chess-calendar.eu
Obrázok používateľa
jogo

Založený: Po Jan 28, 2008 5:39 pm

Odoslaťod asi quasi Pi Nov 12, 2010 2:18 pm

Nechem by expresivny, ale z tychto praktik mi je jednoducho na zvracanie...!
Taketo, v demokratickej spolocnosti neakceptovatelne metody sa musia jednoducho medializovat aj mimo hnutia!!!
asi quasi

Založený: Po Okt 18, 2010 8:23 am

Odoslaťod Rasto Diviak Pi Nov 12, 2010 2:55 pm

Nechcelo sa mi veriť, že by Ondrej Danada zmazal príspevok, ktorý neobsahoval vulgarizmy alebo urážky, ani nijako neporušoval pravidlá fóra.
Ak sa tu zavedie cenzúra "nepohodlných" názorov, bude to veľmi smutné!
Rasto Diviak

Založený: So Feb 02, 2008 8:20 pm

Odoslaťod QuasiChess Pi Nov 12, 2010 3:07 pm

Asi sa s tým čistením začalo tu na fóre.
QuasiChess

Založený: St Okt 27, 2010 4:14 pm

Odoslaťod Jozef Pi Nov 12, 2010 3:17 pm

Pán Mego toto mi pripomína samomat v nepriaznivom momente pre družstvo.... :?: Že to sa už nedalo počúvať? Že je toľko tém v slov. šachu o ktorých treba diskutovať? Súhlasím, ale s kým diskutovať, seriózne o napr. detskom a mládežníckom šachu.
S Ľubom Ch. ? Po Tatrách asi ťažko. S prezidentom? Niet o čom ... Ten čo by mal z takých diskusii brať inšpiráciu a byť moderátorom takých diskusii sa do fóra neprihlási (myslím p.Gregora) atď. Diskutovať len medzi sebou... aký to má zmysel, keď VV nie je ochotný nič prijať. Napríklad podnetná diskusia na M SR v Ružomberku....Vy sa tiež do žiadnej diskusie nezapojíte... Potom sa nečudujte,že tú sú príspevky, ktoré sú niekedy naozaj ostré a asi obojstranne aj za hranicou slušnosti, ktoré členom VV vadia. Napríklad do dnešnej doby a už meškanie je viac ako mesiac, p. Gregor nevysvetlil príčiny meškania vyhlásenia výsdkov konkurzov a je mu jedno,že prichádzame o peniaze...jemu je asi vôbec činnosť vo VV nepodstatná.
Jozef

Založený: Po Jan 28, 2008 1:06 pm

Odoslaťod Peter Mego Pi Nov 12, 2010 3:32 pm

p.Jozef, ako som uz niekolkokrat deklaroval Vas i Vasu pracu si vazim. Cize v ziadnom pripade sa s Vami nebudem pustat do diskusii o temach ktore nemam na starosti. Myslim si ze diskusia na tomto fore sklzla v niektorych momentov z jednej i druhej strany do suvislosti ktore zo sachom nemaju nic spolocne. Odovzdal som administraciu p.Danadovi s tym ze tu bude normalna diskusia. Bohuzila podla mojho nazoru tomu tak nie je. Ci sa to niekomu bude pacit, alebo nie tato stranka a diskusia je pod spravou sucasneho vedenia VV. Pokial to niekomu nevyhovuje moze si zriadit vlastne diskusne forum.
Od dnesneho dna tu nepripustim ziadne osobne urazky ani z jednej strany. Dakujem za pochopenie. Venujme sa nasej oblubenej hre.
Peter Mego

Založený: St Feb 06, 2008 2:54 pm

Odoslaťod Alžbeta Klučková Pi Nov 12, 2010 4:21 pm

Fórum na rozdiel od ostatných prostriedkov komunikácie bolo výhodné aj v tom , že bolo rýchle, pohotové. Napríklad, keď dnes požiadam o pomoc, kde si môžem prečítať rokovací poriadok zasadnutí VV, mám istotu, že do 24 hodín sa túto informáciu presne od p. Ch. dozviem a overím si, či vôbec mám ako člen SŠZ nárok prečítať si zápisy zo zasadnutí VV. Ak áno, dozviem sa, kde budú zverejnené a do koľkých mesiacoch od zasadnutia VV budú zverejnené. Niektoré informácie , ktoré sa nedajú dozvedieť od p. Ch., si dozistíme písomnými žiadosťami, ktorých bude zásluhou tohto fóra menej.
Alžbeta Klučková

Založený: Ut Jún 24, 2008 11:34 am

Odoslaťod Rasto Diviak So Nov 13, 2010 8:48 pm

Martin Huba pred pár dňami písal, že považuje toto fórum za najdemokratickejšie šachové fórum. Možno tomu tak bolo, ale udalosti z posledných dvoch dní svedčia o opaku. Cenzúra, ktorá sa tu začala praktizovať, nemá s demokraciou absolútne nič spoločné. Až dokiaľ toto neprestane, budem toto nedemokratické fórum ignorovať. Mrzí ma to hlavne v súvislosti s mládežníckym šachom.
Všetky moje aktuálne postrehy ku GPX budem odteraz zverejňovať len na stránke http://gpx.jogo.sk
Rasto Diviak

Založený: So Feb 02, 2008 8:20 pm

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Fórum o fóre SŠZ

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.