Dotaz na administrátora - mazanie príspevkov

Pravidlá, štruktúra, návrhy na zlepšenia, dotazy na admina

Re: Dotaz na administrátora - mazanie príspevkov

Odoslaťod asi quasi St Nov 10, 2010 7:43 pm

Hm... to je zaujimave, ze v teme, ktora ma nazov:
Dotaz na administrátora - mazanie príspevkov
sa prispevky mazu ako na beziacom pase...
...a uplne irelevantne (hoci zaujimave) prispevky o rozhodcoch sa ponechavaju, rovnako ako prispevky lojalne sucasnemu vedeniu SSZ. ucim sa s mishikovym povzdychom: To sme to dopracovali...!
Cest praci!
asi quasi

Založený: Po Okt 18, 2010 8:23 am

Odoslaťod asi quasi St Nov 10, 2010 8:17 pm

Navrhujem premenovať toto FÓRUM na DEFORMUJ...
asi quasi

Odoslaťod norbertsnv St Nov 10, 2010 8:48 pm

Páni asi quasi a Hažír: Nebude to tým, že príspevky vašich odporcov sú písané bez vulgarizmov a osobných urážok? A ak mi chcete oponovať pár tvrdšími vyjadreniami prezidenta SŠZ pána Hubu, tak jeho ani iných funkcionárov SŠZ samozrejme administrátor fóra zmazať ani potrestať banom nemôže. A tému školenia rozhodcov FA začal riešiť pán Hlaváčik, nie ja ani Lubochess.
norbertsnv

Založený: Po Jan 28, 2008 10:52 am

Odoslaťod asi quasi St Nov 10, 2010 9:06 pm

...trocha od veci, ale nevadi, uz som si zvykol...
Su aj ine institucie... Dobru noc.
asi quasi

Odoslaťod Jozef St Nov 10, 2010 9:14 pm

Pán Norbert, prečo by sa urážky pána prezidenta nemohli mazať? A tých urážok nebolo pár!!! Ináč ja som nič neriešil.Len som napísal niečo Rasťovi, takto verejne a Vy ste sa začal do mňa navážať... , ale poslúžte si.
Jozef

Založený: Po Jan 28, 2008 1:06 pm

Odoslaťod norbertsnv St Nov 10, 2010 10:22 pm

Pán Hlaváčik, môžete mať voči pánu Hubovi hocikoľko výhrad a hoci aj oprávnených, ale kým z funkcie prezidenta SŠZ buď neodstúpi, alebo nebude odvolaný, dovtedy je legitímne zvoleným funkcionárom SŠZ a z titulu svojej funkcie má právo písať na fórum SŠZ bez "cenzúry" administrátorom fóra.
To že ste v príspevku Rasťovi nespomenul RK ani mňa osobne ešte neznamená, že sa ako člen RK a kandidát na FA nemôžem cítiť dotknutý Vašim vyjadrením spomenutým na konci príspevku.
norbertsnv

Založený: Po Jan 28, 2008 10:52 am

Odoslaťod Ondrej Danada St Nov 10, 2010 11:31 pm

asi quasi:
Diskusia o FIDE školení je zaujímavá, ale je to samostatná téma a nakoľko jej bola venovaná dostatočná pozornosť, tak som ju oddelil. Ako som už raz písal, pred tým, ako ma začnete za nečinnosť na fóre kritizovať, skúste počkať aspoň 24 hodín. Predseda KM nekoná niekedy až mesiace, dajte mi aspoň tých 24 hodín. Netvrdím, že sa nestane, že by som sa neozýval dlhšie, ale vtedy si už kritiku zaslúžim.
Obrázok používateľa
Ondrej Danada

Založený: Po Nov 17, 2008 7:17 pm

Odoslaťod QuasiChess Št Nov 11, 2010 12:05 am

je legitímne zvoleným funkcionárom SŠZ a z titulu svojej funkcie má právo písať na fórum SŠZ bez "cenzúry" administrátorom fóra

To má administrátor podľa vás zakázanú cenzúru len prezidenta alebo aj iných funkcionárov?
Ktorých všetkých? VV, Rady, komisie, ...?
Týka sa to aj funkcionárov krajských ŠZ?
QuasiChess

Založený: St Okt 27, 2010 4:14 pm

Odoslaťod Jozef Št Nov 11, 2010 7:09 am

Pán Norbert, kde to je uvedené,že funkcionár môže vo fóre viac alebo menej hrubo urážať kde koho a kedykoľvek? Citujte prosím lebo ja o ničom takom neviem.Ďakujem.
Jozef

Založený: Po Jan 28, 2008 1:06 pm

Odoslaťod asi quasi Št Nov 11, 2010 8:55 am

Pan norbertsnv:
Ak tvrdite, ze nas "lokalny Iljumzinov":
"...je legitímne zvoleným funkcionárom SŠZ a z titulu svojej funkcie má právo písať na fórum SŠZ bez "cenzúry" administrátorom fóra..."
tak je mi luto, ale nemozem akceptovat vasu kritiku na moju adresu, lebo ju povazujem za hlas ovce z poslusneho stada.
Ja sa na rozdiel od Vas citim plnopravynm clenom Slovenskeho sachoveho zvazu s rovnakym pravom na vyjadrenie svojich nazorov, ako ma aj prezident.
Zmylili ste si krajinu - tu nemame diktatorov, ani oligarchov!
Takouto "objahobou" prezidentovho "umenia" komunikovat ste mu len pritazili a verim, ze aj on sa citi po vasej obhajobe trapne.
Davam vam vsak za pravdu, ze admin fora mu doteraz nevymazal ani jediny prispevok napriek tomu, ze mnohe z nich obsahovali hrube urazky, osocovanie, intrigy...

To je zaroven otazka na Vas, pan Danada, preco ste zmazali niektore velmi kriticke prispevky na adresu SSZ a ponechali ste tu reakcie na ne od lojalnych a slusnych clenov SSZ, ktorym sa nebridi krv opozicie na rukach Iljumzinova, ale par ostrejsich vyrazov na adresu jeho "obhajcov" a obdivovatelov neznesu...?!
Ak mi date aj za tento prispevok zase ban, dam Vam jednu radu. Odstahujte sa do Ciny a zamestnajte sa ako cenzor Google...
asi quasi

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Fórum o fóre SŠZ

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.