Dotaz na administrátora - mazanie príspevkov

Pravidlá, štruktúra, návrhy na zlepšenia, dotazy na admina

Re: Dotaz na administrátora - mazanie príspevkov

Odoslaťod Martin Huba Št Nov 11, 2010 12:27 pm

Veľmi stručne, som pyšný na to, že som členom SŠZ a som presvedčený, že veľká väčšina jeho členov sú ľudia slušní, obetavo pracujúci pre rozvoj šachu na Slovensku.

Preto sem prispievam napriek najrôznejším osobným útokom, (ktoré skôr svedčia o úrovni autorov), a ako som už niekde spomenul, tiež sa učím.

Jedno je isté, snažím sa odpovedať každému, kto položí slušným spôsobom otázku, na ktorú viem odpoveď (neviem všetky odpovede) a určite nemám problém ani s odlišnými názormi. Odlišné názory by sa mali akceptovať a nie polarizovať situáciu. Musíme sa zmieriť s tým, že nie všetci to vedia.

Ak je niekto urazený, že s ním nechcem robiť, to je jeho problém. Ja v pohode akceptujem ak niekto nechcem robiť so mnou, podľa Medzinárodnej organizácie práce existuje zákaz nútenej práce a ja s tým súhlasím.

Toto je najdemokratickejšie šachové fórum aké poznám a Ondro ho administruje dobre. Chyby robí každý, ale dôležitá je jeho snaha o živú diskusiu a podstatu veci.

Na záver, Ondro ako admin môže (už sme o tom písali) dať do zvláštnej témy pravidlá pre diskutujúcich, ktoré ak niekto (vrátane mňa) podľa neho poruší, nech maže či dáva bany. Ja s tým nemám problém, je unavujúce čítať absolútne nepravdivé narážky, že budeme napríklad "vyrábať FA rozhodcov" či "preferovať" VV či prezidenta.... Osobne necítim žiadne privilégiá, len veľkú zodpovednosť voči šachovej komunite na Slovensku.
Obrázok používateľa
Martin Huba

Založený: Ut Feb 12, 2008 8:44 pm

Odoslaťod Jozef Št Nov 11, 2010 12:55 pm

Pán prezident niekedy sme zdá sa začali spolupracovať, ale po zvolení ste sa veľmi rýchlo vyfarbil a som ráz,že som sa nestal členom VV.Keby som sa ním bol stal tak už teraz ním nie som. Jednoducho na Vaše spôsoby nemám žalúdok , ale keď ostatným členom je to jedno tak čo už... Slovák sa učí až na vlastných chybách.
páčia sa mi slová " ... cítim len veľkú zodpovednosť...". Aj prejav tej zodpovednosti je skutočnosť,že neumožním získať financie klubom na účasť mládeže na M SR len preto,že opäť nie sú dostatočne včas zverejnené výsledky konkurzu, tak potom je to skutočne veľmi zodpovedné. Alebo považujete nečinnosť KM za zodpovednú voči mládeži a talentom, ktorých sa začína objavovať ako húb po GPX daždi?
Jozef

Založený: Po Jan 28, 2008 1:06 pm

Odoslaťod asi quasi Št Nov 11, 2010 1:29 pm

Pan prezident,
budem sa velmi snazit uverit uprimnosti vasich slov az potom, ako sa verejne ospravedlnite GM Hubovi za vase mimoriadne neciste a podpasove udery - a rovnako tak aj slovenskej sachovej komunite za blamaz v podobe vasej podpory Iljumzinova napriek jej raznemu odporu, ktory podla vsetkych slusnych ludi patri do kriminalu a nie na post prezidenta FIDE...!

Inak budem povazovat vas slohovy utvar iba za "medove motuzy c.523", ktore opat tahate sachovej komunite popod nos, hovoriac rozpoltenym jazykom hada z toho vyborneho a mimoriadne vystizneho vtipu v tomto fore:
viewtopic.php?f=3&t=997&st=0&sk=t&sd=a&start=30#p13368

Ak sa teda vsetci ucime, aj vy... naucte sa aj priznat chybu a ospravedlnit sa...
asi quasi

Založený: Po Okt 18, 2010 8:23 am

Odoslaťod asi quasi Št Nov 11, 2010 1:31 pm

Oprava:

Ospravedlnit sa GM Mrvovi... samozrejme...
Vidite pan Huba, ako som vas nechtiac povysil ? :D
asi quasi

Založený: Po Okt 18, 2010 8:23 am

Odoslaťod Jozef Št Nov 11, 2010 1:33 pm

Hľadám v zozname FIDE ELo, ale GM Hubu neviem objaviť ;) :D
Jozef

Založený: Po Jan 28, 2008 1:06 pm

Predchádzajúca

Naspäť na Fórum o fóre SŠZ

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.